Prosimy o wsparcie Małej Mai z Chwaszczyńskiej

Mała Maja została znaleziona zupełnie przypadkowo w środę w przydrożnym rowie na trasie Chwaszczyno-Gdynia. Będąc w pracy jedna z naszych koleżanek została przypadkowo zapytana czy mogłaby odstawić samochód do mechanika. Gdy była już na miejscu czekając na powrotny transport usłyszała cichutkie miauczenie. Zaczęła nawoływać, a miauczenie stawało się coraz głośniejsze, aż w końcu ukazał jej się kociak wychodzący z przydrożnego rowu. Mechanik potwierdził, że to około 14 tygodniowe kociątko w dniu wczorajszym zostało podrzucone na jego plac i skryło się w rowie (ludzka znieczulica przekracza wszelkie granice). Pomimo tragicznej sytuacji fundacji – konto grubo poniżej zera nie mogliśmy przejść obojętnie koło tej małej kociej biedy, która gdyby nie ratunek mogłaby w najlepszym wypadku zostać śmiertelnie potrącona przez samochód.
Maleństwo na pierwszy rzut oka ma zaawansowany koci katar: napuchnięte oczka z ropką oraz bardzo ciężki oddech. Do tego pękł jej niewielki ropień w okolicach tułowia, szyi, łopatki.

Po przeleczeniu kociego kataru okazało się, że Maja pomimo braku widocznych objawów infekcji cały czas chrapie, sapie i kicha wodą.
Na wizycie kontrolnej okazało się, że ma polipa w jamie gardłowo  – nosowej. Umówiono już zabieg usunięcia zmiany.

W związku z brakiem funduszy błagamy o pomoc w leczeniu kociątka, którego nie powinniśmy już brać pod swoje skrzydła ze względu na ogromne długi w lecznicach. Nie jesteśmy nawet w stanie zapewnić kociakowi podstawowych leków bez których jej stan może się pogarszać.

Obecnie liczy się każda nawet najmniejsza wpłata. My już nie prosimy, a wręcz błagamy o pomoc.

Pomorski Koci Dom Tymczasowy
Fundacja Międzynarodowy Ruch na Rzecz Zwierząt Viva
ul. Kawęczyńska 16/39
03-772 Warszawa
nr konta: 12 2030 0045 1110 0000 0255 8070 (BGŻ)
SWIFT potrzebny dla przelewów zagranicznych: PPABPLPKXXX
PayPal: pkdt.biuro@gmail.com
DOPISEK: Maja z Chwaszczyńskiej

15 sierpnia, 2018

PRZEKAŻ 1,5% PODATKU

Twoje zakupy mogą pomagać

Ratujemy Zwierzaki

PomagamyZwierzakom

Zakupy internetowe poprzez

PAY PAL

My też szukamy domu!