PROSIMY O WSPARCIE – ZĘBOWA POMOC.

Obecnie zbieramy środki m.in. na pokrycie zabiegów ekstrakcji zębów u kotów wolnożyjących, w tych przypadkach to zabieg dosłownie ratujący życie.
W minionych dniach do jednej z naszych zaprzyjaźnionych lecznic na stół operacyjny trafiły 2 kocórki i kotka. W jednym przypadku z powodu konieczności ekstrakcji wszystkich zębów zabieg należało podzielić na dwa razy.
Koszty zabiegów, zdjęć rtg, badań krwi, antybiotyków tylko dla trzech kotów wolnożyjących to ok dwa tysiące zł, dzięki którym odzyskały komfort życia. Wraz z usunięciem zębów i zastosowaną antybiotykoterapią odszedł bół a wrócił apetyt, spadło ryzyko namnażania się bakterii, zniknęły ropne i powiązane oczne problemy, ogólnie udało się uniknąc możliwych skutków, gdyż problemy z uzębieniem i z dziąsłami mogą doprowadzić do poważnych schorzeń innych narządów wewnętrznych: wątroby, nerek, stawów, a także serca.
Obserwujcie swoich podopiecznych, czy kot traci apetyt gdy np. podchodzi do miski z zamiarem zjedzenia, by jednak ostatecznie z niego zrezygnować i odwrócić się.
Bardzo prosimy o pomoc w spłaceniu faktur, o wpłaty z dopiskiem ZĘBOWA POMOC KOCIAKI GDAŃSK CHEŁM
Pomorski Koci Dom Tymczasowy
Fundacja Międzynarodowy Ruch na Rzecz Zwierząt Viva
nowy nr konta: 89160014621030907900000026

1 listopada, 2019

PRZEKAŻ 1,5% PODATKU

Twoje zakupy mogą pomagać

Ratujemy Zwierzaki

PomagamyZwierzakom

Zakupy internetowe poprzez

PAY PAL

My też szukamy domu!