Rudi Radzio

Jak do nas trafił? Tak niby prozaicznie. Urodziła go DOMOWA NIEWYKASTROWANA KOTKA. O tychże narodzinach nasza sympatyczka i zarazem osoba, która niejednokrotnie tymczasowala dla nas kociaki, została poinformowana jak o radosnym wydarzeniu. Zobowiązała się, że gdy kotka odchowa maluchy to weźmie je do siebie by przygotować je do adopcji i poszukać im domów. W zamian właściciele kotki obiecali, że pozwolą nam wykastrować kotkę.
Tymczasem jeden z kociaków nie doczekał tego momentu i postanowił umrzeć.
Pani Basia zabrała go jeszcze przed kastracją kotki, właściwie w stanie agonalnym i pobiegła z nim prosto do weterynarza, gdzie rozpoczęła się walka o to maleńkie życie. Zastrzyki, kroplówki, zachęcanie do zjedzenia choćby kąska. Godziny czuwania i strachu przy maluszku, który leżał jak betka. I wielka radość gdy po dwóch dniach podniósł sam główkę. Teraz już wraca do zdrowia. Nie mamy zbyt wielu zdjęć, gdyż przy ratowaniu życia to nie one były najważniejsze.
Za to już chyba możemy powiedzieć, że kociak jest na prostej. Jutro dołączy do niego reszta rodzeństwa. Kotka dochodzi do siebie po kastracji i czas by maluchy przestały jej dokuczać. Całą trójkę czeka odpchlenie, odrobaczenie, szczepienia na choroby wirusowe.
Ehhh.. Czasem się zastanawiamy czy nie powinnismy pobierać opłat przy adopcji bo te koszty choć oczywiste, mocno nadwyrężają nasze konto i znacząco przekraczają wpływy, a przecież każdy kto przyjmuje pod swój dach zwierzę powinien się liczyć z kosztami.
No, ale nie pobieramy i dlatego zmuszeni jesteśmy ciągle prosić, prosić i prosić..
Mamy nadzieję, że za kilka dni, gdy upewnimy się, że kociaki są zdrowe, będziemy mogli opublikować post adopcyjny. Ostatnie zdjęcie zostało zrobione 2 tygodnie temu, gdy kociaki były jeszcze przy matce.
Dopisek: Rudi Radzio i siostry.
Pomorski Koci Dom Tymczasowy
Fundacja Międzynarodowy Ruch na Rzecz Zwierząt Viva
ul. Kawęczyńska 16/39
03-772 Warszawa
nr konta: 89160014621030907900000026
SWIFT potrzebny dla przelewów zagranicznych: PPABPLPKXXX
PayPal: pkdt.biuro@gmail.com

26 lipca, 2020

PRZEKAŻ 1,5% PODATKU

Twoje zakupy mogą pomagać

Ratujemy Zwierzaki

PomagamyZwierzakom

Zakupy internetowe poprzez

PAY PAL

My też szukamy domu!