Samborka prosi o wsparcie

Samba to trzyletnia koteczka w pilnej potrzebie. Do wtorku miała dom, kocich i ludzkich przyjaciół. Niestety niebawem jej dotychczasowy dom zostanie zburzony jak wszystkie dookoła. Wszyscy i ludzie i zwierzęta stracą swoje dotychczasowe lokum. Wiele kotów – szczególnie tych bardziej płochliwych i dzikich zostanie tam na miejscu a z czasem po wejściu buldożerów będzie musiała się gdzieś przemieścić. 
Wolontariusze PKDT nie są w stanie zabezpieczyć nawet części tych zwierząt mogą dać szansę pojedynczym zwierzakom.
Samborka obecnie została zabrana do lecznicowej klatki. Dla kota przyzwyczajonego do towarzystwa i większego metrażu to za pewne szok, ale tej kotce i tak się poszczęściło – znalazło się miejsce dla niej. Nie na długo – na tydzień na czas diagnostyki i kwarantanny. Potem w planach jest ewentualnie koci hotelik ale tylko wówczas, gdy uda się nazbierać na to środki – doba w hotelu to koszt około 15zł, bo nasze prywatne domy są zakocone po uszy. Mamy w nich po 10 -15 zwierząt, przyjęcie kolejnego było by ze szkodą dla pozostałych (koty ze stresu i zagęszczenia narażone są na choroby – szczególnie teraz wiosną). Szukamy dla Samby domu stałego lub choćby tymczasowego. Kotka jest miłą lubiącą głaskanie kotką. Do niedawna spała ze swoją opiekunką w łóżku, chodziła z nią do sklepu na zakupy i grzecznie czekała pod sklepem by razem wrócić do domu.

Samba jest wysterylizowana i będzie zaszczepiona.
Pobyt Samby w lecznicy, jej diagnostyka, odrobaczenie i odpchlenie a w perspektywie opłacenie jej pobytu w hotelu to dla nas duży wydatek. Prosimy o pomoc.

Dane do wpłat:
12 2030 0045 1110 0000 0255 8070 (BGŻ)
Pomorski Koci Dom Tymczasowy
Fundacja Międzynarodowy Ruch na Rzecz Zwierząt Viva
ul. Kawęczyńska 16/39
03-772 Warszawa
SWIFT: PPABPLPKXXX
PayPal: pkdt.biuro@gmail.com
DOPISEK: Samborka

8 kwietnia, 2018

PRZEKAŻ 1,5% PODATKU

Twoje zakupy mogą pomagać

Ratujemy Zwierzaki

PomagamyZwierzakom

Zakupy internetowe poprzez

PAY PAL

My też szukamy domu!