Senior Pchełas zachorował

Taki ze mnie trochę Quasimodo, podobno. A tak na prawdę jestem tylko starym schorowanym kotem, potrzebującym odrobiny ciepła!

Wolontariuszka Pomorskiego Kociego Domu Tymczasowego zabrała go, bo szła zima i Senior przestał sobie radzić.  Słabiej się czuł, już nie wygrywał konkurencji o jedzenie z innymi młodymi kotami. Do tego szukał schronienia przed zimnem w garażu pobliskiego hotelu, co nie wzbudzało zachwytu obsługi budynku. I jeszcze do tego wyglądał… Co najmniej nieszczęśliwie.

Zimowy czas przeznaczamy na ‘odremontowanie’, odkarmienie i podleczenie staruszka.  W zeszłym roku kocur przeszedł zapalenie ucha środkowego – ma przez to wykrzywioną główkę, a do tego pożółkłe futerko i wychudzoną sylwetkę.

To koci weteran potrzebujący pomocy. Nazwałyśmy go Pchełasem Seniorem. Zrobiłyśmy mu badania krwi i okazało się, że jego trzustka jest w fatalnym stanie. Cóż, aktualnie Pchełas przebywa w lecznicy weterynaryjnej, dostaje leki i karmę specjalistyczną.

Kocur ma za zadanie tej zimy: dojść do siebie, przytyć i wymyć się na tyle, żeby wiosną być znowu zadbanym, okrąglutkim starszym Panem Kotem. Prosimy o pomoc w podleczeniu i odrestaurowaniu naszego podopiecznego.

Pomorski Koci Dom Tymczasowy
Fundacja Międzynarodowy Ruch na Rzecz Zwierząt Viva
ul. Kawęczyńska 16/39
03-772 Warszawa
nr konta: 12 2030 0045 1110 0000 0255 8070 (BGŻ)
SWIFT potrzebny dla przelewów zagranicznych: PPABPLPKXXX
PayPal: pkdt.biuro@gmail.com
DOPISEK: Pchełas

25 marca, 2018

PRZEKAŻ 1,5% PODATKU

Twoje zakupy mogą pomagać

Ratujemy Zwierzaki

PomagamyZwierzakom

Zakupy internetowe poprzez

PAY PAL

My też szukamy domu!