SKOPANA MAJKA POTRZEBUJE POMOCY!

Majka została znaleziona w krzakach w środku nocy. Płakała i nawoływała. Dzięki wrażliwości nastolatki dostaliśmy informacje o niej i wolontariuszka pojechała zabrać koteczkę.

Majka jest cudowną, łagodną kocicą. Cały czas chce się przytulać i być blisko. Jest drobną, młodą dziewczyną. Od razu było widać, że z tylną nóżką Majki jest coś nie tak. Kota mocno kuleje – łapka jest nienaturalnie wygięta w pałąk. Kicia nie może na niej stawać, utyka, piszczy i burczy z bólu. Upada. Po pierwszej wizycie u weta – wstępna diagnoza. Kotka została skopana lub silnie uderzona(!).

Chcemy pomóc Majce – bardzo prosimy Was o wsparcie. Potrzebne są fundusze, by opłacić dalszą diagnostykę, leczenie i pomóc kotce. Majka jest miziakiem nad miziaki – pomimo bólu próbuje przyjść do człowieka i dostać się na kolana. Po drodze upada, ale nie poddaje się i próbuje dalej. Majka ma wielkie serce, bardzo kocha człowieka. Nigdy nie dowiemy się, kto skrzywdził kotkę znaleziona w nocy w krzakach, ale możemy (musimy!) jej razem pomóc. Prosimy o wsparcie dla Majki.

12 2030 0045 1110 0000 0255 8070 (BGŻ)
Pomorski Koci Dom Tymczasowy
Fundacja Międzynarodowy Ruch na Rzecz Zwierząt Viva
ul. Kawęczyńska 16/39
03-772 Warszawa
SWIFT: PPABPLPKXXX
PayPal: pkdt.biuro@gmail.com
DOPISEK: Majka

1 maja, 2018

PRZEKAŻ 1,5% PODATKU

Twoje zakupy mogą pomagać

Ratujemy Zwierzaki

PomagamyZwierzakom

Zakupy internetowe poprzez

PAY PAL

My też szukamy domu!