Skrzywdzona Maja z gdyńskiego osiedla pilnie szuka domu stałego albo tymczasowego.

Majka to oswojona, dorosła kotka, która pojawiła się znienacka zimą 2017/2018r. w okolicy bloku na jednym z gdyńskich blokowisk – właściwie nie wiadomo skąd.
Bardzo szybko zaskarbiła sobie sympatię mieszkańców, którzy postawili jej domek, aby miała schronienie w te mroźne dni oraz regularnie ją dokarmiali. Jednak jedzenie to nie wszystko czego potrzebuje Maja.

Od samego początku zaskakujące było to, że kotka uwielbia kontakt z człowiekiem, jest też łasa na pieszczoty, co wskazywało, że wcześniej musiała mieć swoich ludzi.

Jak się później okazało z relacji sąsiadów, Maja miała dom. Jednak pewnego dnia wypadła z okna mieszkania na 4 piętrze i cudem przeżyła. Podobno przez jakiś czas leżała na trawniku zakrwawiona, bez żadnego zainteresowania ze strony “opiekunów”. Z trudem się pozbierała i znalazła schronienie w opuszczonym domu niedaleko miejsca gdzie mieszkała. Doszła jakoś do siebie, ale niestety tzw. właściciele kotki już jej nie chcieli, “bo była brudna i miała robaki”
…Zamieszkała więc na dworze i tak zostało. Po zimie okazało się, że jest w ciąży. Trudno powiedzieć, czy maluchów było więcej, ale został jeden, który ma obecnie ok już ok.4 miesiące i już się usamodzielnił.
Maja zaś nadal żyje przy bloku zdana na łaskę ludzi, którzy o nią dbają.

Na zdjęciach wydawać by się mogło, że jest radosną i zadbaną kotką, której niczego nie brakuje i rzeczywiście w porównaniu z tym jak wyglądała i jaka była jej kondycja jeszcze kilka miesięcy temu dziś jest trochę lepiej. Jednak Maja jest bardzo drobną oraz delikatną kotką, która bez pomocy człowieka może mieć ogromny problem, aby przetrwać najbliższą zimę.

Po tym co przeszła zasługuje na dużo miłości i ciepła od kogoś dla kogo będzie oczkiem w głowie.

Kotka może mieć około półtora roku, została wysterylizowana i na pewno będzie wspaniałym towarzyszem życia dla kogoś kto zechce ja wziąć do siebie i otoczyć prawdziwą miłością.
Kotkę wydamy tylko do mieszkania z zasiatkowanym balkonem. Oczywiście obowiązuje wizyta przedadopcyjna oraz podpisanie umowy. Nie przewidujemy adopcji poza obszar województwa

Kontakt Agnieszka 664 06 13 04
Wioletta P. 667 88 25 17

5 września, 2018

PRZEKAŻ 1,5% PODATKU

Twoje zakupy mogą pomagać

Ratujemy Zwierzaki

PomagamyZwierzakom

Zakupy internetowe poprzez

PAY PAL

My też szukamy domu!