STARUSZKA FRUZIA POTRZEBUJE POMOCY!

Fruzia miała dobre życie u boku dobrego człowieka. 15 lat temu została zabrana z ulicy i wykarmiona butelką. Żyje spokojnie u boku swojej opiekunki. Jest miziastą kocicą, lubi leżenie na kolanach i kanapowanie. Pani Fruzi jest starszą, przemiłą osobą. Od lat zaangażowana w pomoc zwierzętom uratowała niejedno kocie życie. Karmiła, zabierała na dt, znajdowała domy stałe. Dziś w wieku lat osiemdziesięciu starcza jej sił na karmienie stada na własnym osiedlu. Opiekunka jest niezwykle wrażliwą osobą, pomimo ograniczeń, jakie stawia wiek i ciężka choroba, nie przechodzi obojętnie obok kociej biedy.

Fruzia mieszka z opiekunką w domu. Domu pełnym miłości. Niestety, samą miłością nie wszystko da się załatać. Fruzia potrzebuje leczenia. W obecnej sytuacji życiowej pani nie ma na to środków. To, co zostanie w portfelu po uregulowaniu rachunków, zostaje wydane na kocią karmę. Codzienne zakupy są mniej niż skromne.

Fruzia ma bielmo na oku. I z tym pojechaliśmy do weta. Okazało się, że nie ono jest najważniejszym problemem. W pyszczku straszny bałagan, połamany ząb, ropa, prawie wszystkie ząbki do usunięcia. W obu uszach potężny stan zapalny. Zarówno uszy, jak i zęby – bardzo bolesne.
Nie było się nad czym zastanawiać – Fruzię trzeba leczyć. Potrzebne są fundusze na pokrycie kosztów leczenia uszu, dwukrotnych badań krwi, kompleksowego zabiegu stomatologicznego i leków. Jesteśmy w trakcie leczenia, to co najważniejsze za nami. Dentysta. Słowa opiekunki, które usłyszała nasza wolontariuszka po zabiegu, mówią wszystko.

Pani: Fruzia cały czas mruczy, wchodzi na kanapę, na kolana i mruczy.
Wolo: A nie mruczała?
Pani: Nie. Od dawna, nie.

Prosimy, pomóżcie opłacić leczenie Fruzi oraz zapewnić jej miękką mokrą karmę, bo tylko taką na chwilę obecną jest w stanie jeść. Służymy Fruzi transportem, pomagamy, ile możemy, potrzebne fundusze na leczenie tej staruszki – przylepy!

12 2030 0045 1110 0000 0255 8070 (BGŻ)
Pomorski Koci Dom Tymczasowy
Fundacja Międzynarodowy Ruch na Rzecz Zwierząt Viva
ul. Kawęczyńska 16/39
03-772 Warszawa
SWIFT: PPABPLPKXXX
PayPal: pkdt.biuro@gmail.com
DOPISEK: seniorka Fruzia

1 lipca, 2018

PRZEKAŻ 1,5% PODATKU

Twoje zakupy mogą pomagać

Ratujemy Zwierzaki

PomagamyZwierzakom

Zakupy internetowe poprzez

PAY PAL

My też szukamy domu!