TE KOCIE DZIECI NIE MOGĄ TAM ZOSTAĆ!!!

Opuszczony dom. Ruina. A w nim 4 kocięta z matką – to jeden z budynków na gdyńskim Pekinie. Dom za chwile zostanie zburzony … Za chwile wjadą tam buldożery i spycharki…. Za chwile wszystko zrównają z ziemią… Zacznie się budowa.

Koty dorosłe mają jakieś szanse, żeby uciec przed ciężkim sprzętem, a takie maleństwa ?? One nie mają najmniejszych szans na przeżycie. Schowają się w szopce i… już za chwilę nie będą istniały. Ciężki sprzęt jest już blisko !!! Obok miejsca pobytu kociaków rozwalane są opuszczone budynki. Az strach pomyśleć, co stanie się, gdy nie zabierzemy maluchów i mamy.

Prosimy o wsparcie dla tych kotków!!! Bardzo prosimy!!! Nie mamy wystarczających środków, aby je stamtąd zabrać, aby zapewnić bezpieczny dom. Potrzebne fundusze na zakup karmy dla juniorów, żwir, opiekę weterynaryjną. Podstawowe zabiegi lekarskie plus leczenie chorych oczu. Oczy na tym etapie można uratować, ale trzeba działać.

Bez Waszego wsparcia nie jesteśmy w stanie tego zrobić. Bez Waszej pomocy nie jesteśmy w stanie nic zrobić. Tylko razem z Wami możemy dać im życie i zdrowie. Ratunku!!! Na Pekinie te maluchy czeka śmierć!!!

UWAGA ZMIANA NR KONTA!
Pomorski Koci Dom Tymczasowy
ul. Kawęczyńska 16/39
03-772 Warszawa
NR KONTA: 89160014621030907900000026
SWIFT (kod BIC): PPABPLPKXXX
paypal: pkdt.biuro@gmail.com
TYTUŁEM: maluchy z Pekinu

29 czerwca, 2019

PRZEKAŻ 1,5% PODATKU

Twoje zakupy mogą pomagać

Ratujemy Zwierzaki

PomagamyZwierzakom

Zakupy internetowe poprzez

PAY PAL

My też szukamy domu!