Trojka – zawisła w piwnicznym okienku. Potrzebuje pomocy.

trojka1Trojkę przygarnęła 5 lat temu dobra dusza. Dała dom, dużo miłości i ciepła. Kotka żyła dobrze, zdrowa, kochana, szczęśliwa. Opiekunce wiodło się przeciętnie. Ostatnio wszystko wywróciło się do góry nogami. Sytuacja życiowa opiekunki ze względów osobistych bardzo się pogorszyła. Jest w skrajnie trudnej sytuacji finansowej, wraz z dziećmi musiała się przeprowadzić. Kicię zabrali ze sobą. Nie wyobrażali sobie, żeby było inaczej. Jest członkiem rodziny.

Zadziałało chyba prawo serii. Po przymusowej przeprowadzce kolejne nieszczęście. Przez otwarte okno Trojka uciekła na dwór, długie poszukiwania nie przynosiły skutków. Odnalazła się dnia następnego. Wisiała w oknie piwnicznym!!! Nie wiadomo, jak długo to trwało. Radość, bo kotka w ogóle przeżyła. Tragedia, bo kotka ma niedowład tylnych łap.

Diagnoza weterynarza: niedowład tyłu, kręgosłup (na szczęście!!!) cały, czucie głębokie jest, ogromny obrzęk wewnętrzny. Jest szansa na wyzdrowienie, leczenie będzie trwać 6-8 tygodni. Konieczne regularne, na razie codzienne wizyty u lekarza, kilka zastrzyków za każdym razem, powtarzane badania rtg.

Opiekunki na to nie stać. Pomimo miłości do zwierzaka, nie jest w stanie pokryć kosztów leczenia. Trojka jest przesympatyczna, uwielbia spać w łóżku, towarzyszy ludziom na kanapie. Jest ufna, związana z opiekunami. Są dla siebie wszystkim, bardzo się kochają. Pomimo problemów Pani i dzieci bardzo dbają o nią i nigdy niczego kotce nie zabrakło.

Teraz wszyscy są w potrzebie – udostępniamy więc konto. Każda wpłata na wagę złota. Pomóżcie. To świetna, kochana kocica i ludzie o wielkich sercach.

Pomorski Koci Dom Tymczasowy
Fundacja Międzynarodowy Ruch na Rzecz Zwierząt Viva
ul. Kawęczyńska 16/39
03-772 Warszawa
nr konta: 12 2030 0045 1110 0000 0255 8070 (BGŻ)
SWIFT potrzebny dla przelewów zagranicznych: GOPZPLPW
PayPal: pkdt.biuro@gmail.com
DOPISEK: Trojka w potrzebie

12 października, 2015

PRZEKAŻ 1,5% PODATKU

Twoje zakupy mogą pomagać

Ratujemy Zwierzaki

PomagamyZwierzakom

Zakupy internetowe poprzez

PAY PAL

My też szukamy domu!