Wiki prosi o wsparcie!

wikiWiki jest kotką wolno żyjącą. Zamieszkuje gdyńskie podwórko, ma tam bardzo dobra opiekę, dotychczas była bardzo szczęśliwym dzikuskiem. Niestety, bardzo się rozchorowała. Pewnego dnia karmicielki zauważyły, że zawsze radosna i ciesząca się na ich widok kicia siedzi bardzo osowiała. Z daleka widać było, że cierpi. Jej pyszczek cały był umazany w ślinie, kapała jej ropa z buzi. Wiki kategorycznie odmówiła jedzenia. Opiekunki długo szukały pomocy, niestety, wszędzie im odmawiano. W końcu trafiły do naszej wolontariuszki. Wiki od razu pojechała do jednej z naszych lecznic.
Okazało się, że kotka ma silny stan zapalny wokół kła. Ropień był tak ogromny, że zęba praktycznie nie trzeba było wyrywać, po prostu wypadł przy pierwszym dotknięciu, wyciekło morze krwi i ropy. Rana, która ukazała się oczom lekarzy była porażająca. Ból, jaki musiała odczuwać Wiki, trudno sobie nawet wyobrazić. Musimy opłacić zabieg i leczenie kotki.
Bardzo prosimy, pomóżcie. Wiki jest kotem niczyim, na kogo ma liczyć? Przecież jej też należy się pomoc i opieka. Odczuwa ból tak samo jak nasze domowe mruczki. Nie jest inna, nie jest gorsza… Możemy dać swoją pracę i serce, ale funduszy nie mamy. Jeśli komuś z Was nie jest obojętny los Wiki, prosimy o wpłaty dla kici.

Pomorski Koci Dom Tymczasowy
Fundacja Międzynarodowy Ruch na Rzecz Zwierząt Viva
ul. Kawęczyńska 16/39
03-772 Warszawa
nr konta: 12 2030 0045 1110 0000 0255 8070 (BGŻ)
SWIFT potrzebny dla przelewów zagranicznych: GOPZPLPW
PayPal: pkdt.biuro@gmail.com
DOPISEK: Wiki

30 października, 2016

PRZEKAŻ 1,5% PODATKU

Twoje zakupy mogą pomagać

Ratujemy Zwierzaki

PomagamyZwierzakom

Zakupy internetowe poprzez

PAY PAL

My też szukamy domu!