Wolno żyjący Alf potrzebował leczenia, teraz my potrzebujemy wsparcia aby opłacić koszty jego diagnostyki, leczenia oraz pobytu w lecznicy.

Alfik jest około dwuletnim wolno bytującym kocurkiem na jednym z wejherowskich osiedli.
Kocurek zamieszkuje w okolicy zamieszkania naszej wolontariuszki i jest jej bardzo dobrze znany. Jest bardzo podobny do swojej matki. Wiosną został odłowiony na klatkę łapkę z przekonaniem, że to właśnie jego nieuchwytna od 2 lat matka. Jednakże po przyjrzeniu się bliżej wiadomym było, że to nie ona. Został wtedy wypuszczony ale “odwdzięczył się” pogryzieniem wolontariuszki (ciężarną już matkę udało się w końcu odłowić miesiąc później). Wówczas był pięknym, dorodnym i zdrowym kocurem.
Niestety obecnie wolontariuszka otrzymała dość dramatyczną informację od karmicielki, że Alfik odmawia jedzenia a z pyszczka cieknie mu ślina. Zapadła decyzja o złapaniu kocurka. Karmicielka wykazała się nie lada sprawnością fizyczną i sprytem – złapała Alfika na podbierak wędkarski i sprawnie przełożyła do transporterka. Kocurek nie był już tak bojowy jak wiosną.
W lecznicy pobrano mu krew i obejrzano pyszczek. Zęby kocurka są w dobrym stanie natomiast zapach jest bardzo intensywny – odczuwalny z dużej odległości. Czekamy na wyniki badań krwi.
Alfik na pewno nie jest kocurkiem, który da się oswoić i który chce żyć u boku człowieka ale takiemu kotu także należy się pomóc.

Prosimy o wsparcie finansowe dla Alfika

12 2030 0045 1110 0000 0255 8070 (BGŻ)
Pomorski Koci Dom Tymczasowy
Fundacja Międzynarodowy Ruch na Rzecz Zwierząt Viva
ul. Kawęczyńska 16/39
03-772 Warszawa
SWIFT: PPABPLPKXXX
PayPal: pkdt.biuro@gmail.com
DOPISEK: Alf

5 września, 2018

PRZEKAŻ 1,5% PODATKU

Twoje zakupy mogą pomagać

Ratujemy Zwierzaki

PomagamyZwierzakom

Zakupy internetowe poprzez

PAY PAL

My też szukamy domu!