Zimno, ciemno i mokro, w brzuszkach burczy… Brak ciepłego kąta.

Z nieba krople deszczu rozpryskują się na końcach naszych wąsów. Łapki całe w błocie. Futro poklejone. Szara codzienności , Szarych kotów. Czy ktoś o nas jeszcze pamięta ? Niechciane i zapomniane… Cześć , to My, Tczewskie Działkowce z Abisynii. Słyszeliście już tutaj o nas. Los nie był dla nas łaskawy. Od samego początku jesteśmy przeganiane i gnębione… Nigdy nie wiemy , czy ktoś kto do nas się zbliża ma dobre intencje. Często zostawione nam kąski okazywały się otrute… wiele naszych kolegów tak umarło. Nie mamy nic. Oprócz siebie nawzajem i naszej karmicielki –pani Ani. Tylko, że ostatnio coś rzadko do nas przychodzi- podsłuchaliśmy, że Nasza Pani straciła pracę i już nie jest w stanie zapewnić nam takiego jedzonka jak poprzednio. Ciężko jest zasnąć jak w brzuszkach pusto i wiatr wieje nam w oczka… Nie wiemy jak przetrwać ten ciężki czas… Dlatego błagamy, pomóżcie nam przetrwać zimę!!

Bardzo prosimy o pomoc dla kotów z tczewskich działek na Abisynii! Pani Ania, które je dokarmia nie jest w stanie zapewnić im bytu… Na karmienie potrafi pokazać się nawet 40 kotów. Staramy się pomóc , trwa akcja sterylizacja- kobieta sama wyłapuje koty i zawozi na sterylizacje do naszego weterynarza , w razie potrzeby są leczone, udało się też znaleźć domy dla maluchów. Potrzeba środków na opiekę weterynaryjną i karmę… Koty te zostały porzucone, lub urodziły się na działkach. Serce nam pęka na myśl, że nie mają co jeść. Przecież przez brak funduszy nie możemy im odebrać, jedynej rzeczy która im się należy – codziennie pełnych brzuszków.

Będziemy wdzięczni za każdą pomoc, finansową i rzeczową! Potrzeba karmy, każdego kilograma, każdej puszki, która pomoże tym kotom przetrwać mrozy = jeżeli ktoś chciałby podarować karmę, prosimy o wiadomość.
12 2030 0045 1110 0000 0255 8070 (BGŻ)
Pomorski Koci Dom Tymczasowy
Fundacja Międzynarodowy Ruch na Rzecz Zwierząt Viva
ul. Kawęczyńska 16/39
03-772 Warszawa
SWIFT: PPABPLPKXXX
PayPal: pkdt.biuro@gmail.com
DOPISEK: Działkowce z Abisynii

3 listopada, 2018

PRZEKAŻ 1,5% PODATKU

Twoje zakupy mogą pomagać

Ratujemy Zwierzaki

PomagamyZwierzakom

Zakupy internetowe poprzez

PAY PAL

My też szukamy domu!