Zulka – potrzebujemy środków na leczenie i szukamy jej domu

Szła środkiem ulicy, nie zwracając zupełnie uwagi na omijające ją samochody.  Kicia jest bardzo oswojona. Niesamowicie lubi głaskanie, stąd wniosek, że musiała mieszkać z ludźmi.Została zauważona w okolicy domów jednorodzinnych i raczej jej zachowanie świadczyło, że znała ten teren. Smutne jest to, że kotką do tej pory nie zainteresował się nikt z mieszkańców a jedynie osoba przypadkowo przejeżdżająca przez okolicę.

 Zuźka (tak ją nazwaliśmy) jest bardzo wyniszczona, w zasadzie to sam kręgosłup pokryty skórą. Wystają jej wszystkie kości, odstaje miednica. Jest tak zapadnięta, że był problem z ustaleniem jej płci. Ma przełysienia i odbarwioną sierść oraz zielony katar. Obecnie przebywa w lecznicowej klatce. Oczywiście na jedzenie rzuciła się momentalnie.
Przeprowadziliśmy jej badania krwi oraz dalszą diagnostykę. W pierwszym okresie była nawadniana, wyciągnięto jej mnóstwo kleszczy oraz otrzymała antybiotyk.

Obecnie kotka pięknie przytyła, leczymy ostatki kataru czekamy na wynik PCR w kierunku Felv. Po około 3 tygodniowym pobycie kotki w lecznicy, wiemy, że została odnaleziona w porę i nie ma uszkodzeń nerek, wątroby, trzustki oraz anemii, które zagrażały by jej życiu. Niebawem zostanie wysterylizowana, będzie mogła zostać zaszczepiona. Szukamy jej już nowego domu 🙂

Potrzebujemy środków na pokrycie środków za jej diagnostykę, leczenie i hotelowanie w szpitaliku. Prosimy o wsparcie.
Pomorski Koci Dom Tymczasowy
Fundacja Międzynarodowy Ruch na Rzecz Zwierząt Viva
ul. Kawęczyńska 16/39
03-772 Warszawa
nr konta: 12 2030 0045 1110 0000 0255 8070 (BGŻ)
SWIFT potrzebny dla przelewów zagranicznych: PPABPLPKXXX
PayPal: pkdt.biuro@gmail.com
DOPISEK: ZULKA

 

27 maja, 2018

PRZEKAŻ 1,5% PODATKU

Twoje zakupy mogą pomagać

Ratujemy Zwierzaki

PomagamyZwierzakom

Zakupy internetowe poprzez

PAY PAL

My też szukamy domu!