Zwykły kot z działek – kolejny, niczyj, niechciany, niezauważany…

Ma kilka lat i od dłuższego czasu podupadał na zdrowiu: wychudł, oczy zaropiałe, katar i odnawiające się rany na szyi, wydrapane do krwi. Coraz częściej był przepędzany przez inne koty, bo chory i słabszy. W końcu wypatrzyła go Pani dokarmiająca koty na działkach. Próbowała złapać, ale przy zamykaniu transportera kot okazał się szybszy. Po tym incydencie stracił zaufanie do człowieka. Przez kolejny miesiąc nie podchodził. Dalsze próby wyłapania kocurka kończyły się niczym. Ostatecznie po bardzo długich staraniach udało się i trafił do lecznicy. Zebranie środków na leczenie przyjął na siebie jeden z najbardziej zadłużonych domów tymczasowych PKDT, ale przecież nie można było zwierzakowi odmówić pomocy? W końcu ma szanse na wyleczenie i powrót w miejsce swojego bytowania w dużo lepszej kondycji.

Kocurkowi wykonano badania: krwi, usg. Stwierdzono infekcję, osłabienie, do tego alergiczne zapalenie skory powikłane bakteryjnie, dalej podwinięcie powiek (powstałe w wyniku przewlekłych stanów zapalnych oczu) i fatalny stan zębów. Niezbędna była interwencja chirurgiczna: skorygowano mu powieki i usunięto popsute zęby.

Bardzo prosimy o pomoc w spłacie kociego leczenia. On nie mógł czekać, przecież i tak walczy o przetrwanie, a wszystko co jest jego kapitałem, to organizm i osobiste zdrowie.
Wpłaty można kierować na nasze konto z dopiskiem: Zielone dt – działkowiec

Pomorski Koci Dom Tymczasowy
Fundacja Międzynarodowy Ruch na Rzecz Zwierząt Viva
ul. Kawęczyńska 16/39
03-772 Warszawa
nr konta: 12 2030 0045 1110 0000 0255 8070 (BGŻ)
SWIFT potrzebny dla przelewów zagranicznych: PPABPLPKXXX
PayPal: pkdt.biuro@gmail.com
Uwaga: jako nazwę można też podawać nazwę skróconą, czyli:
Pomorski Koci Dom Tymczasowy

26 stycznia, 2019

PRZEKAŻ 1,5% PODATKU

Twoje zakupy mogą pomagać

Ratujemy Zwierzaki

PomagamyZwierzakom

Zakupy internetowe poprzez

PAY PAL

My też szukamy domu!