AUKCJE SPECJALNE NA “POMOC KOTOM”

15 Października 2019r. ruszamy z aukcjami specjalnymi na rzecz naszych podopiecznych. Zakończenie planujemy na niedzielę 3 listopada 2019r. godz. 12.00.
Cenę podbijamy o 5zł
Aukcje prowadzimy z celem SPŁATY naszych DŁUGÓW w lecznicach.
Poniżej prezentujemy nasze fanty pozyskane od darczyńców – więcej szczegółów – aktualną cenę, krótki opis i więcej zdjęć można zobaczyć w poszczególnych wpisach przedmiotów – klikając w nazwę umieszoną u dołu zdjęcia.
Licytujemy pod opisem – w komentarzach – ważne aby w polu poniżej podać tam adres mailowy (widoczny tylko dla nas). Jeśli komentarz nie jest widoczny tzn, że oczekuje na moderację lub zatwierdzenie – z telefonu po zalogowaniu komentarz wchodzi samoistnie, problem jest z komputerem komentarze lądują w spamie)
My po zakończeniu licytacji – po 15 listopada będziemy informować wygrywających o szczegółach takich jak konto do wpłat (konto PKDT), tytuł wpłaty, sposób odbioru, koszty wysyłek itp.
Wszystkie pozyskane fanty mamy u siebie i to od nas będą wysyłane.
Koszty wysyłki pokrywa kupujący. W okolicy trójmiasta możliwy jest odbiór osobisty.

ROWER DAMSKI CRUSIER SCHWINN model FIESTA.

Rower (praktycznie nieużywany – była tylko jazda próbna) podarowała nam nasza stała donatorka Pani Magda D.
Cena wywoławcza 800 zł

OBRAZY AKRYLOWE NA PŁÓTNIE

Obrazy mają wymiar 40 x 50 podarowała je nam autorka – Pani Marta K. z Gdyni. Minimalna cena wywoławcza dla każdego to 30zł

ODZIEŻ OD EVC DSGN Z GDAŃSKA

Odzież otrzymaliśmy z butiku EVC DSGN z Gdańska przy ul. Słowackiego 23
Bardzo dziękujemy!

EVC DSGN to polska marka streetwearowa stworzona po to, by nadać koloru i wyrazu szarym ulicom miast. To również policzek dla nudy, która opanowała centra handlowe i zalała sklepy towarem tworzonym na zasadzie “kopiuj/wklej” – tak piszą sami o sobie. (…) Modele dostępne w naszym sklepie są projektowane oraz produkowane w Polsce. Dbamy o ciekawe wzornictwo, bo jesteśmy jego autorami. (…) Wszystkie modele z naszej pracowni są unikalnymi wzorami opatrzone niezwykle trwałym nadrukiem oraz wykonane z najwyższej jakości materiałów (…) https://shopevcdsgn.pl/

ODZIEŻ INNA