Dom tymczasowy z Pazurem – Wioletta P.

Lokalizacja: Wejherowo
O mnie: Koty w moim życiu były zawsze. Kiedyś bardzo dużo, potem mniej. Obecnie w moim domu tymczasowym przebywa 20+ tymczasów oraz siedmioro kocich rezydentów. Cała siódemka wyszła spod skrzydeł PKDT – to Reksio, Kuba, Fanta, Szkrabka, Perełka, Stasiu, Rysiu. W ostatnim czasie pożegnałam wiele kotów hospicyjnych i niespodziewanie dwie rezydentki Agatkę i Zuki (od niej wszystko co związane z PKDT się zaczęło).

Poza tymczasowaniem zajmuję się wyłapywaniem kotek wolno żyjących do sterylizacji oraz interwencjami, leczeniem i hotelowaniem na czas rekonwalescencji chorych kotów z okolic. Pod swoją opieką mam także kilka kotów wolno bytujących – u mnie na posesji oraz na okolicznym osiedlu.

Najwięcej sił i działań poświęcam na pomoc kotom chorym- zwykle przewlekle (często fiv+).

Szczególnym zainteresowaniem otaczam także koty z okolic Wejherowskiego Centrum Handlowego Jantar (Kaufland). Jeśli chodzi o infrastrukturę to jedno z najmniej przyjaznych miejsc dla kotów w mieście.

Aby móc utrzymać taką gromadkę i zapewnić im jako takie warunki do przetrwania pracuję zawodowo na więcej niż jednym etacie. Kotami tak jak wszyscy w PKDT zajmuję się w ramach wolontariatu.

27 października, 2016

PRZEKAŻ 1,5% PODATKU

Twoje zakupy mogą pomagać

Ratujemy Zwierzaki

PomagamyZwierzakom

Zakupy internetowe poprzez

PAY PAL

My też szukamy domu!