15 WRZEŚNIA DASZKA PRZESZŁA zabieg

15 WRZEŚNIA DASZKA PRZESZŁA zabieg usuwania pionowego kanału słuchowego wraz z podstawą polipa, który dawał wznowy. Usunięto także zmianę na zewnątrz małżowiny. Miesiąc po zabiegu w końcu ucho jest suche, pierwszy raz po zabiegu Daszka nie miała wdrażanych leków i wszystko pięknie się zagoiło. Wizyty kontrolne wykazały, brak wznowy.
Po poprzednich zabiegach wznowa następowała od razu. Jest nadzieja, że w końcu problemy Daszki z uchem skończyły się na zawsze. Niestety przed nią oczyszczanie jamy ustnej bo zęby są w nie najlepszym stanie – jednak możemy poczekać jeszcze 2, 3 miesiące.
Daszka / Suzi to kotka która bardzo wiele przeszła, żyła długo z bólem ucha, wykonano jej kilka zabiegów przed nią jeszcze jeden ale widać realną szansę , że jej problemy skończyły się na dobre i przed nią w końcu spokojne życie w DT. Dasia ma woszczynowe zapalenie gruczołów, więc wymaga czyszczenia uszu co najmniej 2 razy w tygodniu, nie może powrócić na wolność.
Idealnie byłoby gdyby ktoś zechciał Suzi adoptować – lecz jakie są na to szanse? Kotka nie lubi kontaktu z człowiekiem. Pozwala wykonywać czynności pielęgnacyjne, można spokojnie podać jej leki, nie gryzie ale niestety unika człowieka jak tylko może. Suzi jest kotką FIV+PROSZĘ O WSPARCIE OKOŁO DWULETNIEGO leczenia Daszki (Suzi). Niestety kotka nie jest zbyt medialna – udało się nazbierać ledwie małą część kosztów jej przewlekłego leczenia.
https://www.pomagamyzwierzakom.pl/daszka-z-pkdt (różne możliwości wpłat – w tym BLIK)
Dane do wpłat z dopiskiem „DASZKA”

Pomorski Koci Dom Tymczasowy
Fundacja Międzynarodowy Ruch na Rzecz Zwierząt Viva
ul. Kawęczyńska 16/39
03-772 Warszawa
nr konta: 89160014621030907900000026
SWIFT potrzebny dla przelewów zagranicznych: PPABPLPKXXX
PayPal: pkdt@viva.org.pl

15 października, 2022

PRZEKAŻ 1,5% PODATKU

Twoje zakupy mogą pomagać

Ratujemy Zwierzaki

PomagamyZwierzakom

Zakupy internetowe poprzez

PAY PAL

My też szukamy domu!