CO U MAJKIEGO? Kota z guzem wątroby.

Od połowy sierpnia walczyliśmy mocno o życie Majkiego. Była to walka bardzo zcięta. kocurek nagle zaczął mieć kłopoty gastryczne, przestał jeść, licznie wykonane badania, zdjęcia RTG, badania, krwi, badania USG początkowo wskazywały na “zatkanie” jelit u kota. Przez dwa tygodnie Majkel przeszedł wiele badań, dostał wiele leków. Było to dla niego na tyle dużo, że stał się bardzo niecierpliwy.
Okazało się, że kocurek najprawdopodobniej ma guza wątroby plus szmery na sercu. Konieczne było wykonanie TK (w narkozie) po wcześniejszym uzgodnieniu tego z kardiologiem (echo serca) . Wykonaliśmy powyższe.
W tk zdiagnozowano OGROMNE GUZY (jak na wielkość wątroby kota). Trochę trwało znalezienie lekarza, który podjąłby się ich usunięcia.
3 października wykonano zabieg (opis w zdjęciach – guzy 8-9 cm i drugi około 5cm). W piątek otrzymaliśmy wynik HIS-PAT – guzy niezłośliwe, rokowanie korzystne.
Kot 3 tygodnie po zabiegu, czuje się bardzo dobrze. Nam jednak sen z oczu spędzają koszty leczenia kocurka, które są OGROMNE!!! a na zbiórce bardzo małe wpływy.
Bardzo prosimy o pomoc w uregulowaniu DŁUGU MAJKIEGO.

https://www.ratujemyzwierzaki.pl/majkel-pkdt

dopisek: Majkel

Pomorski Koci Dom Tymczasowy
Fundacja Międzynarodowy Ruch na Rzecz Zwierząt Viva
ul. Kawęczyńska 16/39
03-772 Warszawa
nr konta: 89160014621030907900000026
SWIFT potrzebny dla przelewów zagranicznych: PPABPLPKXXX
PayPal: pkdt@viva.org.pl

21 października, 2023

PRZEKAŻ 1,5% PODATKU

Twoje zakupy mogą pomagać

Ratujemy Zwierzaki

PomagamyZwierzakom

Zakupy internetowe poprzez

PAY PAL

My też szukamy domu!