Emil potrzebuje pomocy!

Kochani, właśnie wzięłam z ulicy podwórkowego kota o imieniu Emil.
Kot jest bardzo chudy i wyniszczony. Widać i czuć jego każdą kosteczkę. Kiedy chodzi, bardzo się chwieje na boki i wygląda tak, jakby miał się przewrócić. Emil ma ogromny brzuszek. Do tego ma okropną biegunkę.
Leci z niego cały czas. Pomóżcie, proszę, w diagnostyce kocurka. Bez Waszej pomocy możemy nie dać rady, bo dt jest zadłużone we wszystkim. Pomóżcie, proszę, nazbierać środki na badania krwi oraz na laboratoryjne badanie kału – to może uratować Emilkowi życie. Potrzebne są także fundusze na leczenie. Potrzebna dieta gastro. Chcemy pomoc chłopakowi… Nie mógł dłużej czekać, wymagał pomocy natychmiastowej. Weterynarz
potwierdził bardzo zły stan zdrowia kota. Zły , ale nie beznadziejny.
W brzuszku Emila jest płyn, oprócz tego kot ma powiększone nerki, serce i dwunastnicę. Podejrzewane jest ogóle zapalenie narządów wewnętrznych.
To stan bardzo poważny. Jednak nie chcemy się poddać na starcie. Chcemy dać Emilkowi szansę. Chcemy, aby jeszcze sobie pożył. Jesteśmy dobrej myśli, mimo strasznego wyglądu Emila. Chcemy, aby dobrze się poczuł. Chcemy, aby już nie cierpiał.
Pomóżcie “doprowadzić do porządku” Emila. W jego imieniu prosimy o pomoc.
https://www.pomagamyzwierzakom.pl/emilek2-z-pkdt

10 listopada, 2022

PRZEKAŻ 1,5% PODATKU

Twoje zakupy mogą pomagać

Ratujemy Zwierzaki

PomagamyZwierzakom

Zakupy internetowe poprzez

PAY PAL

My też szukamy domu!