Jakiś czas temu na jednej z Rumskich posesji pojawił się kot.

Dobrzy ludzie – mieszkańcy posesji zaczęli kota karmić i tak pozostał z nimi. Jedak nowe opiekunki niepokoiło uszkodzone oko kocurka, niestety nie miały możliwości zabrania bezpiecznie kota do lekarza a kwestia finansowa nie była tutaj także bez znaczenia. Sprawa kocurka dotarła do mnie przypadkowo, przy okazji odławiania kotek do sterylizacji. Postanowiłam pomóc Grażynie i zabrałam ją do lekarza na tzw kreskę. Na miejscu doszło do swoistego COMING OUT’U – Grażyna nie jest kotką!
Kotu pobrano krew, zbadano oko i podano leki, gdyż okazało się, że kocurek ma dość dużą przewlekłą infekcję a do tego boli go gardło i jest nie co odwodniony. Oko to stara sprawa – w jednym miejscu doszło do zrośnięcia tęczówki z rogówką – obecnie nic już nie można zrobić i kocurek na pewno trochę gorzej widzi na to oko.
Grażynie (bo takie imię mu pozostawiono) zaaplikowano antybiotyk długo działający i kocurek powrócił na swoje włości. Ostatecznie okazało się, że z GRAŻYNEM nie jest najgorzej (infekcja do opanowania, ciśnienie w oczach w granicach normy, jedyne co może trochę niepokoić to wysoki mocznik – na granicy górnej granicy normy).
Niestety taki „mały przegląd” – być może pierwszy raz w dojrzałym życiu Grażyna, pociągną za sobą koszty: badanie krwi – szerszy profil 150zł, konsultacja okulistyczna 150zł, antybiotyk 80zł, kroplówka 40zł, odrobaczenie 60zł.
Bardzo prosimy o pomoc w uregulowaniu faktury za Kocurka Grażynę 🙂
1. zbiórka na zewnętrznym portalu zbiórkowym, gdzie wpłat można dokonywać różnymi metodami – w tym także BLIKIiemhttps://www.pomagamyzwierzakom.pl/grazyn-z-pkdt
lub
2. bezpośrednia wpłata na nasze konto z dopiskiem / tytułem: Grażyna

Pomorski Koci Dom Tymczasowy
Fundacja Międzynarodowy Ruch na Rzecz Zwierząt Viva
ul. Kawęczyńska 16/39
03-772 Warszawa
nr konta: 89160014621030907900000026
SWIFT potrzebny dla przelewów zagranicznych: PPABPLPKXXX
PayPal: pkdt@viva.org.pl

4 października, 2022

PRZEKAŻ 1,5% PODATKU

Twoje zakupy mogą pomagać

Ratujemy Zwierzaki

PomagamyZwierzakom

Zakupy internetowe poprzez

PAY PAL

My też szukamy domu!