Kolejny raz problem zębowy.

Maciuś vel Grześ Grey zamieszkał w DTzPAZUREM kilka lat temu. Jest kotem wycofanym, nie tęskniącym za towarzystwem człowieka. Był czas gdy kocurkowi zaoferowano dom stały. Niestety kocurek nie zaakceptował zmiany lokum i w nowym domu odmawiał jedzenia a w końcu także przestał odwiedzać kuwetę. Podjęłyśmy z nową opiekunką decyzję o powrocie Maćka do DT. Gdy przyjechałam na miejsce zostałam przywitana przez Maćka jak nigdy wcześniej i nigdy potem. Maciek natychmiast przybiegł do mnie i bez protestu sam wszedł do transporterka. Po powrocie do domu Grześ natychmiast poznał swoje zakamarki, miski, kuwety. Postanowiłam, że nie będę mu więcej fundować takiego stresu i kocurek pozostał z nami na tzw dożywociu.

Ostatnio przyłapałam Maćka kilkukrotnie na intensywnym podjadaniu żwiru z kuwety. To niedobry sygnał, zazwyczaj związany z zapaleniem pęcherza, niewydolnością nerek lub bólem. Pojechaliśmy do lecznicy, wykonaliśmy badania krwi i usg. W badaniach krwi nieźle, w obrazie USG ślady uszkodzeń na nerkach (przypuszczalnie zawał nerki). Jednak największy problem Maćka to zepsute zęby – które trzeba usunąć. Prawdopodobnie to ból zębów spowodował podjadanie żwiru.
W najbliższym tygodniu Greya czeka zabieg stomatologiczny bo nie można zwlekać. Kolejny raz działamy na przysłowiową kreskę, w imieniu Maćka proszę o wsparcie jego zbiórki.
Dopisek: GREY

Pomorski Koci Dom Tymczasowy
Fundacja Międzynarodowy Ruch na Rzecz Zwierząt Viva
ul. Kawęczyńska 16/39
03-772 Warszawa
nr konta: 89160014621030907900000026
SWIFT potrzebny dla przelewów zagranicznych: PPABPLPKXXX
PayPal: pkdt@viva.org.pl

23 października, 2023

PRZEKAŻ 1,5% PODATKU

Twoje zakupy mogą pomagać

Ratujemy Zwierzaki

PomagamyZwierzakom

Zakupy internetowe poprzez

PAY PAL

My też szukamy domu!