Koty Pana Juliana i Pani Marii

Przedstawialiśmy Wam to stado już kilka lat temu, co jakiś czas prosząc o wsparcie, dziękujemy za dotychczasową pomoc, za wspieranie karmą oraz za wpłaty na karmę.Stado ma swoje dwie patronki, które ustawiły stały przelew dla nich, bardzo serdecznie dziękujemy takie wsparcie dodaje motywacji, ta świadomość, że nie zostało się samemu “na placu boju”.
Z mijającym i latami stado na terenie zamkniętego zakładu pracy, dzięki sterylizacją no i z racji wieku a także chorób znacznie się zmiejszyło…
Między czasie Pan Julian, który zdążył przejść na emeryturę i dalej jeździł do stada także sam uszczuplił stado odchodząc za Tęczowy Most…Pani Maria została sama z naszym wsparciem, teraz sama przeszła na emeryturę, znalazła pomocnika i nadal prężnie uzupełniają karmę w ustawionych 7 karmnikach. Pani Maria na bieżąco reaguje na potrzeby zdrowotne, najczęściej to ekstrakcja zębów bądź eutanazje z racji stanu zdrowia. Takie opiekun stada wolnożyjacego to prawdziwy Skarb… Kotów pozostało już “tylko” ok 17, w większości to staruszki, żyjące w ciężkich warunkach, najstarszy ma 12 lat. Na te ich kocia emeryturę chciałoby się je porozpieszczać dobrą jakościowo mokrą karmą czy drobną suchą. Jeśli macie możliwość przekazać karmę na terenie Gdańska to prosimy o kontakt na PW bądź wpłaty na konto fundacji z dopiskiem Koty Pana Juliana i Pani Marii.A może ktoś z Państwa zechce stać się stałym wirtualnym wsparciem?
Pamiętajcie o dopisku Koty Pana Juliana i Pani Marii

Pomorski Koci Dom Tymczasowy
Fundacja Międzynarodowy Ruch na Rzecz Zwierząt Viva
ul. Kawęczyńska 16/39
03-772 Warszawa
nr konta: 89160014621030907900000026
SWIFT potrzebny dla przelewów zagranicznych: PPABPLPKXXX
PayPal: pkdt@viva.org.pl

Ps. Zapraszamy na nasz bazarek, niebawem pojawią się licytację także że wskazaniem na ten cel
Dziękujemy za wsparcie

7 października, 2023

PRZEKAŻ 1,5% PODATKU

Twoje zakupy mogą pomagać

Ratujemy Zwierzaki

PomagamyZwierzakom

Zakupy internetowe poprzez

PAY PAL

My też szukamy domu!