Misiek Włóczykij.

Edycja 21.06.22

Misiek po zabiegu. Oko wygląda dużo lepiej. Jednak wewnątrz powieki były duże obrzęki i zapalenie z komórkami limfocytarnymi i plazmocytarnymi. Wygląda jak choroba autoimmunologiczna ale uszkodzenia powieki byly mechaniczne – kocur wdawał się za pewne w bójki.Teraz przed nim 2=3 tygodnie rekonwalescencji

x x x x x x x x

Kocurek jakiś czas temu pojawił się na wejherowskim osiedlu przy ul. ŚMIECHOWSKIEJ. Czasami odwiedza także moje podwórko.
Odkąd go widuję (około 2 lat), ma problem z okiem – wygląda jak uszkodzona powieka, najprawdopodobniej to efekt kocurzych walk. Obecnie stan oka się zaostrzył – jest czerwone, łzawiące.
Dzisiaj opiekunce kota udało się go odłapać. Został zawieziony do lecznicy i jutro zostanie wykonany zabieg korekty wwijającej się powieki. Każdy, komu rzęsa lub paproch wpadł do oka, wie jaki to dyskomfort. Misiek z takim problemem a właściwie obecnie pewnie bólem żyje już przez dłuższy czas. Pozostawienie go w takim stanie groziło w końcu uszkodzeniem oka. Z resztą rogówka już jest lekko “nadszarpnięta” ale po zabiegu ma szansę na powrót do pełnej funkcjonalności.
Niestety leczenie kocurka to znowu koszty. Misiek jest osiedlowym łazęgą, nie jest miłym kocurkiem – przytulanką ale jemu też należy się życie bez bólu i w komforcie zdrowotnym.
Proszę o wsparcie dla Miśka Włóczykija
Tytułem: Misiek Włóczykij

Pomorski Koci Dom Tymczasowy
Fundacja Międzynarodowy Ruch na Rzecz Zwierząt Viva
ul. Kawęczyńska 16/39
03-772 Warszawa
nr konta: 89160014621030907900000026
SWIFT potrzebny dla przelewów zagranicznych: PPABPLPKXXX
PayPal: pkdt@viva.org.pl

19 czerwca, 2023

PRZEKAŻ 1,5% PODATKU

Twoje zakupy mogą pomagać

Ratujemy Zwierzaki

PomagamyZwierzakom

Zakupy internetowe poprzez

PAY PAL

My też szukamy domu!