Oto finansowy efekt działań Domku Na Kocich Łapach w ostatnim miesiącu.

Jak widać kwota do zapłaty przekracza średnie wynagrodzenie w naszym kraju. 4700zł!!!
Efekt rzeczywisty jest taki, że ta kwota pozwoliła:
🐈‍⬛uratować życie Lenki 😺 która trafiła pod nasze skrzydła niewidoma i z rozpadającą się wątrobą. Można było ją uśpić, ale.. ten kot chciał żyć. I żyje – w przyszłym tygodniu przejdzie zabieg kastracji, a po konsultacji okulisty 👀będziemy szukać jej domu.
🐈‍⬛Trista 😺 również żyje tylko dzięki tym pieniądzom – to kotka ubogiej osoby, która trafiła do szpitala z powodu nowotworu. Triście przytrafiło się paskudne zapalenie oskrzeli i kaszel tak uciążliwy, że kotka nie jadła i nie piła przez niemal 10 dni, wymagała kroplówek, wspomagaczy apetytu, leków przeciwwymiotnych i ręcznego karmienia skoncentrowanymi odzywkami. Nie żyłaby gdyby nie to leczenie. Mamy również zgodę na szukanie jej nowego domu i choć to smutne, świadczy o ogromnej miłości Opiekunki do kota.
🐈‍⬛Ciapuś to kolejny kot Pani Kasi – zachorował na zapalenie pęcherza, nasza wolontariuszka podczas hospitalizacji jego opiekunki jeździła codziennie 40 km by podawać mu leki, niestety leczenie jest długie i wymaga kontynuacji.
🐈‍⬛Haru – nasz wesołek został wykastrowany i jest ogłaszany celem szukania mu nowego domu.
I Alvaro
🐈 – nasz smutek.. On też dostał szansę na życie, i choć ostatecznie tę walkę przegraliśmy 😓 to wiemy to dopiero teraz – wówczas była jeszcze nadzieja. 🐈‍⬛🐈‍⬛Dwa kociaki – Mamba i Hugo zostały zabrane z dworu właściwie w ostatniej chwili przed śmiercią – są leczone, zdrowieją i niebawem oczekujcie ich ogłoszeń adopcyjnych 🙂
🐈‍⬛Wituś podczas kastracji przeszedł zabieg zaszywania oczodołu.
Ponadto naszym domkowym chłopakom
Belmondowi 🐈 i Jojkiemu🐈‍⬛ przytrafiła się grzybica (pewnie przywleczona z którymś z ratowanych kotów, taki niestety jest koszt rotacji kotów w Domku).
Nie ujęliśmy kosztów utrzymania kotów – otrzymaliśmy od Was paczki 💚dzięki którym nie musieliśmy się martwić o wyżywienie kociego towarzystwa ❤️ (prócz Tristy, ale to nie z braku prowiantu).
Dane do wpłat:
Tytułem: Faktury Wejherowo_luty

Pomorski Koci Dom Tymczasowy
Fundacja Międzynarodowy Ruch na Rzecz Zwierząt Viva
ul. Kawęczyńska 16/39
03-772 Warszawa
nr konta: 89160014621030907900000026
SWIFT potrzebny dla przelewów zagranicznych: PPABPLPKXXX
PayPal: pkdt@viva.org.pl

26 lutego, 2023

PRZEKAŻ 1,5% PODATKU

Twoje zakupy mogą pomagać

Ratujemy Zwierzaki

PomagamyZwierzakom

Zakupy internetowe poprzez

PAY PAL

My też szukamy domu!