UMIERAŁ NA TRAWNIKU PRZY BUDCE

Kochani, został właśnie zabrany z trawy taki biedak! Leżał przy budce. Jak długo tam leżał? Pani, która prosiła o pomoc dla niego, twierdzi, że już jakiś czas, nie jeden dzień. Pani próbowała go nakarmić, ale nic nie zjadł. Zgłosiła się do nas z prośbą o pomoc. Nie było trudno kocurka złapać, bo jest już bardzo słaby. Laki musi dostawać codziennie zastrzyki: antybiotyk , przeciwbólowe/przeciwzapalne i kroplówkę najlepiej dwa razy dziennie! Na razie nie będzie kosztów hotelowania, ponieważ Laki będzie przebywał w DT Czarny Kot.
Potrzebne środki na leczenie i diagnostykę.Ścisnęło mi się bardzo serce, kiedy zobaczyłam go takiego leżącego, osamotnionego zupełnie. Zapewnimy kocurkowi najlepsza opiekę weterynaryjna, by dostał szansę na życie. Bardzo potrzebujemy funduszy, by móc leczyć Lakiego .
Jednocześnie jesteśmy wstrząśnięci, że w środku dużego osiedla nikt nie zauważył chorego, leżącego kocurka przez kilka dni. Nad jego losem pochyliła się osoba mieszkająca zupełnie gdzie indziej i przechodząca tamtędy. Leżącego przy budce Lakiego zauważyła pani, która szła na rehabilitację. W końcu wydało się jej podejrzane, że kot ciągle tak leży. Pani termin rehabilitacji miała o wiele późniejszy, ale zwolniło się miejsce. Dzięki temu kocurek otrzymał szansę na pomoc. Inaczej pewnie umarłby przy tej budce.Bardzo prosimy o wpłaty dla Lakiego, który pazurkami mocno trzyma się życia.
https://www.pomagamyzwierzakom.pl/laki-z-pkdt

aktualizacja 24.06.2023

Kochani, aktualizujemy historię Lakiego. Chłopak ma dużą anemię, niedobór żelaza. Podwyższone parametry nerkowe. Ma przewlekłą infekcję całego organizmu, w tym nerek. Jego zęby są w katastrofalnym stanie, zwłaszcza te z tyłu. Niektóre są połamane, liczymy się z tym, że w dziąsłach mogły pozostać ropiejące korzenie. Zapach z paszczy kocurka jest tragiczny. Organizm jest wyniszczony przewlekłą infekcją, Laki jest bardzo wychudzony i odwodniony.Nadal bardzo potrzebne są kroplówki, do podawanych leków dołącza witamina B12, żelazo oraz Aranesp. Lekarz weterynarii nie jest w stanie określić, jakie są rokowania. Powtórka badań krwi pozwoli ocenić jak organizm reaguje na zastosowane leczenie i czy jest poprawa. Obserwując Lakiego, widzę ze jest lepiej i widzę zmiany na lepsze, ale czy pozwoli to kocurkowi na dalsze funkcjonowanie, a wetowi na przeprowadzenie operacji powyrywania tragicznych zębów? Nikt w tej chwili nie jest w stanie odpowiedzieć na to pytanie. Czekamy. Trzymajcie kciuki za biedaka.WiolaWszelkie pytania można kierować pod numer telefonu 696 556 063, można pisać smsy.


19 czerwca, 2023

PRZEKAŻ 1,5% PODATKU

Twoje zakupy mogą pomagać

Ratujemy Zwierzaki

PomagamyZwierzakom

Zakupy internetowe poprzez

PAY PAL

My też szukamy domu!