Dziękujemy za budki dla kotów z ul. Janowskiej w Gdyni

Kochani dziś dzielimy się z Wami super wiadomością. Dzięki pomocy Pana Zbigniew Kozak oraz uprzejmości Energa SA w dniu dzisiejszym zostały ustawione budki dla kotów bytujących w Gdyni Cisowej w pobliżu działki należącej do Energii. Dziękujemy serdecznie za Wasze wielkie serca.

W kwietniu tego roku zaczęłyśmy akcję pomocy kilkunastu kotom wolno żyjącym. Wszystkie koty wyłapałyśmy celem sterylizacji i kastracji, niektóre z tych kotów musiały zostać w lecznicy dłużej niż zwykle, została im udzielona pomoc weterynaryjna, 3 koty z tego stada okazały się być oswojone, jedna koteczka już znalazła dom, dwóm pozostałym szukamy domów. Zachęcamy do adopcji

Koty, które pozostały w miejscu bytowania są zdrowe, wykastrowane, odrobaczone i odpchlone oraz dokarmiane przez wielu mieszkańców okolicznych domów i bloków. Niestety zwierzęta te nie miały żadnego schronienia przed warunkami atmosferycznymi. Dzięki pomocy ze strony Urzędu Miasta Gdynia otrzymałyśmy na ten cel 3 piękne duże budki dla kotów, OTOZ Animals – Schronisko “Ciapkowo” w Gdyni pomogło nam dziś dostarczyć domki i ustawić na miejscu.

Wspólnymi siłami i dzięki zaangażowaniu wielu osób udało się osiągnąć wspaniały rezultat. Cieszymy się ogromnie, że dzięki naszym staraniom i pomocy przyjaciół kotom z ul.Janowskiej w Gdyni będzie żyło się lepiej .

29 maja, 2018

PRZEKAŻ 1,5% PODATKU

Twoje zakupy mogą pomagać

Ratujemy Zwierzaki

PomagamyZwierzakom

Zakupy internetowe poprzez

PAY PAL

My też szukamy domu!