» Wszystkie artykuły

Pomagaj finansowo

Pomagaj finansowo

99% naszych działań finansowanych jest z darowizn (tylko niewielki odsetek funduszy to efekt sprzedaży gadżetów i pula sterylizacji opłacanych przez miasto). Wpłacane przez Was pieniądze przeznaczamy na: sterylizacje/kastracje kotów wolnobytujących, ich leczenie oraz przygotowanie do adopcji zwierząt porzuconych i kocich maluchów. Opłacamy zabiegi, leki, karmę, żwir. Średnio raz do roku uzupełniamy potrzebny do działania sprzęt.
Darowizny w całości trafiają do naszych podopiecznych. My pracujemy społecznie, nie pobieramy wynagrodzenia ani zwrotów za paliwo. Każda wpłacona przez Ciebie złotówka to wsparcie dla naszych zwierząt.

Wpłat na nasze konto możesz dokonywać systematycznie, zlecając stały przelew środków na nasze konto. Każda taka deklaracja to większa pewność jutra dla nas i naszych zwierząt. Wpłata może być celowa (np. wirtualna adopcja któregoś futrzaka, jakaś akcja, np. „stocznia”) lub bez wskazania.

Na czym polega wirtualna adopcja? Jeżeli nie możesz adoptować kota, a chciałbyś mu pomóc, możesz otoczyć go opieką finansową – opłacić leczenie, karmę etc. Deklaracja regularnej wpłaty to wirtualna adopcja. Szczególnie potrzebna jest tym zwierzętom, które są przewlekle chore, niepełnosprawne, mało socjalizowane iprawdopodobnie zostaną pod naszą opieką do końca swoich dni. Dane wirtualnego opiekuna i wysokość wpłaty opublikujemy na naszej stronie i facebooku (oczywiście tylko za Twoją zgodą).

Jeśli cel nie zostanie podany wówczas pieniądze trafią na subkonto ogólne i zostaną przeznaczone na finansowanie działań statutowych.

Darowizny możesz przelewać również mniej regularnie. Każdy przelew się przyda! Te wpłaty również mogą być skierowane na subkonto konkretnego domu tymczasowego lub konkretnego kota, konkretnej akcji – wtedy konieczny jest dopisek, który podajemy w treści ogłoszeń. Można też wpłacać pieniądze bez podania celu.

Każda Twoja wpłata jest dla nas bardzo ważna. Możemy pomagać tylko razem. Działamy dzięki Wam.

Dane do wpłat:
Pomorski Koci Dom Tymczasowy
Fundacja Międzynarodowy Ruch na Rzecz Zwierząt Viva
ul. Kawęczyńska 16/39
03-772 Warszawa
nr konta: 89160014621030907900000026

SWIFT potrzebny dla przelewów zagranicznych: PPABPLPKXXX
PayPal: pkdt@viva.org.pl

Uwaga: jako nazwę można też podawać nazwę skróconą, czyli:
Pomorski Koci Dom Tymczasowy

Możesz też wrzucić gotówkę do naszych puszek-skarbonek. Skarbonki znajdziesz we współpracujących z nami lecznicach. Jeśli odwiedziłeś weterynarza wraz ze swoim pupilem, zapytaj o naszą puszkę, wrzuć do niej wydaną przez lekarza resztę (lub więcej ;-)) . Skarbonki czekają na Ciebie również w Marketach Zoologicznych Zoo Karina.

5 maja, 2015

Szukamy domu!

PODARUJ ZETA NA WETA

Twoje zakupy mogą pomagać

Ratujemy Zwierzaki

PomagamyZwierzakom

Zakupy internetowe poprzez