Czarny Czort szuka chaty

Goood morning Człowieki! Nadaję prosto z Wejherowa audycję pod tytułem „czorny czort szuka domu”! nie że jakoś pilnie, nie że grozi mi wywózka.. nic z tych rzeczy.
Ludziska co mają mnie na tymczasie mówią, że fajny ze mnie gość. Miły, sympatyczny, rozrywkowy. Ponadto elokwentny, zgrabny i kurturalny (albo jakoś tak🤔). Że fajnie, że lubię koty, i że koty też mnie lubią.
No ale tymczas to takie miejsce, że nie jest na zawsze. Że ratują jakieś kocie żyćko (a mnie to uratowali nawet oko!), ale trzeba potem zrobić miejsce na ratowanie kolejnych życiek.
Tak więc chętnie poznam Was i Wasze koty, bo nie ukrywam, że nie jestem typem samotnika i koci towarzysz jest mi do szczęścia potrzebny jak Wam drugi człowiek.
A tak gwoli formalności to mam około pół roku, (dokładnie to nie wiadomo bo jestem podobno jakąś znajdą), jestem zdrowy, zaszczepiony, już nie mam jajek (okrutnicy!) i kumam co to kuweta. Mam swoją książeczkę zdrowia na dowód tego wszystkiego. Przy jedzeniu nie grymaszę, ale lubię mokrą karmę i jakieś przysmaczki od czasu do czasu (raczej częściej, ale wiadomo – słabe to marketingowo więc to tylko tak na marginesie 🤫).
Podania należy składać telefonicznie pod numerem 502 871 852 lub 505929049.

10 lutego, 2023

Kontakt w sprawie adopcji:

Agata

phone 505 929 049

PRZEKAŻ 1,5% PODATKU

Twoje zakupy mogą pomagać

Ratujemy Zwierzaki

PomagamyZwierzakom

Zakupy internetowe poprzez

PAY PAL

My też szukamy domu!