Święta, święta…
Na zdjęciach Czuczu w świąteczną niedzielę – w swoim ulubionym miejscu: kuchni. Jak zawsze każdy brzdęk talerzyka powodował, że Czuczu materializował się momentalnie w pobliżu. Otrzymał nawet drugie imię – Pascal, bo gotowanie zdecydowanie jest jego domeną.

I po świętach…
Dziś wracamy do rzeczywistości, a w niej dopada nas ból głowy z powodu stanu finansów. Tu faktury zapłacone, tam środki przesunięte, gdzie indziej wielka dziura budżetowa. By działać, musimy mieć za co. Pod opieką mamy żywe zwierzęta, które od jutra nie przestaną jeść, chorować, potrzebować żwiru, bo nam zabrakło funduszy.

Pod opieką mamy między innymi Czuczu – onkologicznego seniora. Prosimy, dołączycie do opieki nad tym gentlemanem. Dobra, godna starość – tyle możemy mu dać, razem. Więcej szczegółów po kliknięciu w link.

https://www.pomagamyzwierzakom.pl/czuczu-z-pkdt

11 kwietnia, 2023

Potrzebny opiekun wirtualny!

Jeżeli nie możesz adoptować kota, a chciałbyś mu pomóc to możesz otoczyć go regularną opieką finansową (opłacić leczenie, karmę) lub rzeczową (wysyłać karmę, żwir, akcesoria na adres domu tymczasowego). Wirtualna adopcja to deklaracja regularnej wpłaty / pomocy. Szczególnie potrzebna jest tym zwierzętom, które są przewlekle chore, niepełnosprawne, mało socjalizowalne i prawdopodobnie zostaną pod naszą opieką do końca swoich dni. Dane wirtualnego opiekuna i wysokość wpłaty opublikujemy na naszej stronie i facebooku (oczywiście tylko za Twoją zgodą).
Tytułem Czuczu – wirtualna opieka
Pomorski Koci Dom Tymczasowy
Fundacja Międzynarodowy Ruch na Rzecz Zwierząt – Viva!
ul. Kawęczyńska 16/39
03-772 Warszawa
nr konta: 89160014621030907900000026
SWIFT potrzebny dla przelewów zagranicznych: PPABPLPKXXX
PayPal: pkdt@viva.org.pl

Kontakt w sprawie adopcji wirtualnej

phone 888 241 551

PRZEKAŻ 1,5% PODATKU

Twoje zakupy mogą pomagać

Ratujemy Zwierzaki

PomagamyZwierzakom

Zakupy internetowe poprzez

PAY PAL

My też szukamy domu!