Dawniej Czejen, w domu tymczasowym nazywany Harrym.

To drobny urwis, który z wystraszonego kota z ulicy stał się prawdziwym atencjuszem potrzebującym towarzystwa i uwagi człowieka.
Uwielbia głaskanie i zabawę sznurkiem, a rzeźbienie ząbkami w kartonie to jego pasja, której oddaje się bez reszty. Nigdy nie wybrzydza w kwestii jedzenia, ale lubi porozmawiać i podyskutować na wiele tematów.
Nie lubi za to zostawać sam, co to to nie!
Dodatkowo potrafi głośno mruczeć, a jeśli przy okazji zaserwujesz mu coś dobrego, to odda Ci swoje całe kocie serce!
Jeśli nie możesz adoptować, może chcesz postawić chłopakowi kolację? Obiad? A może pyszne śniadanko? Z przyjemnością przyjmie kilka puszek Tel 505929049

23 lutego, 2024

Kontakt w sprawie adopcji:

Anna Maria Iwa

phone 502 871 852

Potrzebny opiekun wirtualny!

Jeżeli nie możesz adoptować kota, a chciałbyś mu pomóc to możesz otoczyć go regularną opieką finansową (opłacić leczenie, karmę) lub rzeczową (wysyłać karmę, żwir, akcesoria na adres domu tymczasowego). Wirtualna adopcja to deklaracja regularnej wpłaty / pomocy. Szczególnie potrzebna jest tym zwierzętom, które są przewlekle chore, niepełnosprawne, mało socjalizowalne i prawdopodobnie zostaną pod naszą opieką do końca swoich dni. Dane wirtualnego opiekuna i wysokość wpłaty opublikujemy na naszej stronie i facebooku (oczywiście tylko za Twoją zgodą).
Pomorski Koci Dom Tymczasowy
Fundacja Międzynarodowy Ruch na Rzecz Zwierząt – Viva!
ul. Kawęczyńska 16/39
03-772 Warszawa
nr konta: 89160014621030907900000026
SWIFT: PPABPLPKXXX
PayPal: pkdt@viva.org.pl

 

PRZEKAŻ 1,5% PODATKU

Twoje zakupy mogą pomagać

Ratujemy Zwierzaki

PomagamyZwierzakom

Zakupy internetowe poprzez

PAY PAL

My też szukamy domu!