Dziadzio Kokosik potrzebuje pomocy i wirtualnego opiekuna!


Dziadzio kocur przyszedł pewnego poranka w fatalnym stanie do Zielonego dt PKDT na posiłek. Kocura udało sie wówczas złapać, dalej odkarmić i wyleczyć. Przypominał wówczas cień kota z powodu chorej wątroby i infekcji zębów.
Pięknie odbił i zamieszkał na sąsiednim podwórzu. Dostał od właścicieli sąsiedniego domu budkę styropianowa i wikt.
Z czasem Dziadek znowu zaczął marnieć i częściej zaczął pojawiać sie w Zielonym dt. Nie jadł i czekał. Znowu okazało sie, ze kocie dolegliwości związane z zębami wróciły. Kot dostał swoje miejsce w pomieszczeniu dla kotów w Zielonym dt i tam spędza całe dnie.
Ma pewnie ze 106 lat i z racji wieku, takie rozwiazanie jest dla niego bardziej komfortowe.
Od jakiegoś czasu zaczął odmawiać ponownie jedzenia, zmarkotniał i schudł. Po wizycie weterynaryjnej okazało sie, ze kilka ostatnich zębów daje stan zapalny, do tego w pęcherzu jest osad i lekkie przeziębienie. Dziadzio został gruntowanie przebadany.
Musi dostawać karmę urinary i czeka go zabieg ekstrakcji ostatnich trzech zębów. Wyniki krwi pokazały, ze ma lekko podniesione parametry wątrobowe. Leczymy staruszka i próbujemy na nowo postawić go na łapy.
Tymczasem miksujemy mu jedzenie, podajemy leki i antybiotyk. Kocur ładnie sie oswoił i pozwala na wszystkie czynności wokół siebie.
Prosimy o wsparcie Dziadeczka. Mozna przekazać karmę dla niego i złotówkę.

1 listopada, 2019
Z dopiskiem: Dziadeczek Zielone dt
Pomorski Koci Dom Tymczasowy
Fundacja Międzynarodowy Ruch na Rzecz Zwierząt Viva
nr konta: 89160014621030907900000026

PRZEKAŻ 1,5% PODATKU

Twoje zakupy mogą pomagać

Ratujemy Zwierzaki

PomagamyZwierzakom

Zakupy internetowe poprzez

PAY PAL

My też szukamy domu!