FUKSIK SZUKA DOMU!

Fuksik to około 12 tygodniowy kocurek , który parę tygodni temu trafił do naszego DT. Jedyne co znał i kojarzył to swoją mamę,brata i małą kartonową budkę w której mieszkał
Człowiek był dla nich zagrożeniem , przed którym należy uciekać. Dzisiaj to wszystko się zmieniło! Fuks już jest oswojony, zdążył poznać człowieka i już wie , że nic mu nie grozi.
Jak na kocie dziecko przystało Fuks to wulkan energii. Nie dla niego noszenie na rękach, czy nadmierne głaskanie. Wędka, piłeczka ,czy mała myszka i zaczyna swoje gonitwy i harce.
Oj tak! Nowy dom musi się nastawić, że maluch odwróci wszystko do góry nogami. Skończy się nuda, a zacznie prawdziwa kocia impreza! 😀
Ponadto Fuks to bardzo mądry chłopak. Ogarnia kuwetę- krytą i odkrytą , korzysta z drapaków i nie niszczy. Oczywiście uwielbia jeść i nie pogardzi dobrym jedzonkiem. Akceptuje inne koty , będzie idealny na dokocenie.
Chłopak jest zdrowy, odrobaczony, odpchlony i zaszczepiony, posiada swoją książeczkę zdrowia. Jedyne czego mu trzeba to WŁASNEGO DOMU.
Warunkiem adopcji jest dom niewychodzący, kastracja w odpowiednim wieku i podpisanie umowy adopcyjnej
Fuks mieszka w Tczewie
kontakt z wolontariuszką Justyną : 721 365 922

9 czerwca, 2020

Kontakt w sprawie adopcji:

Justyna R.

phone 721 365 922

Twoje zakupy mogą pomagać

Zakupy internetowe poprzez

Ratujemy Zwierzaki

My też szukamy domu!