Grześ Białas

Grzesiu ponownie zbiera na diagnostykę oraz szuka wirtualnego opiekuna.Grzesiu Białas – regularnie co kilka tygodni potrzebuje dostać steryd depomedrone. To jedyny lek, który pozwala mu normalnie funkcjonować bez bólu przez kilka tygodni. Dostaje go przewlekle i będzie dostawał do końca swojego życia. Ponieważ Grześ dodatkowo zmienił sylwetkę – wygląda na wychudzonego (okazuje się, że jednak jego waga nie uległa zmianie) musieliśmy wykonać badania krwi i usg które wskazują na przewlekłą niewydolność nerek. Niestety ta przypadłość w zasadzie wyklucza podawanie sterydu ale bez niego Grześ umrze śmiercią głodową. Przewlekłe zapalenie gardła i okolic powodują, że po wzięciu kęsa jedzenia Białas niemiłosiernie skrzeczy, wypluwa jedzenie i odskakuje od miski. Po podaniu sterydu wszystko mija w ciągu kilku godzin i odpuszcza na kilka tygodni.Lek sam w sobie nie jest drogi bo kosztuje tylko 35zł jednak badania krwi (profil geriatryczny 150zł) i wykonanie USG narządów wewnętrznych (100zł) to już w sumie prawie 300zł. Bardzo proszę o pomoc w uregulowaniu kosztów diagnostyki i leczenia Grzesia Białasa.
Szukamy także wirtualnego opiekuna dla Grzesia, który wsparł by chłopaka od czasu do czasu nawet najdrobniejszą ale stałą kwotą.
Pomorski Koci Dom Tymczasowy
Fundacja Międzynarodowy Ruch na Rzecz Zwierząt – Viva!
ul. Kawęczyńska 16 / 39
03 – 772 Warszawa
nr konta: 89160014621030907900000026
SWIFT: PPABPLPKXXX
PayPal: pkdt@viva.org.pl
TYTUŁEM: BIAŁAS albo Białas – wirtualna opieka

8 sierpnia, 2022

Potrzebny opiekun wirtualny!

Jeżeli nie możesz adoptować kota, a chciałbyś mu pomóc to możesz otoczyć go regularną opieką finansową (opłacić leczenie, karmę) lub rzeczową (wysyłać karmę, żwir, akcesoria na adres domu tymczasowego). Wirtualna adopcja to deklaracja regularnej wpłaty / pomocy. Szczególnie potrzebna jest tym zwierzętom, które są przewlekle chore, niepełnosprawne, mało socjalizowalne i prawdopodobnie zostaną pod naszą opieką do końca swoich dni. Dane wirtualnego opiekuna i wysokość wpłaty opublikujemy na naszej stronie i facebooku (oczywiście tylko za Twoją zgodą).

Kontakt w sprawie adopcji wirtualnej

phone 667-88-25-17

Twoje zakupy mogą pomagać

Ratujemy Zwierzaki

PomagamyZwierzakom

Zakupy internetowe poprzez

My też szukamy domu!