Hugo i Aramis…

Hugo i Aramis… Czy zakończą się już ich życiowe zawirowania i znajdą stałą przystań? Błagam o dom dla nich! 🙏🙏🙏

Ci dwaj wspaniali bracia są bardzo ze sobą zżyci szukają na nowo domu, szukają dobra.

Po roku od adopcji, jako już ponad roczne kocurki, wróciły pod nasze skrzydła 🙁 i szukają znów razem domu, ale takiego na dobre i na złe, i na zawsze. Chłopaki od kocięctwa mają silną więź braterską i od początku stawialiśmy na adopcję w dwupaku, nie chcemy ich rozdzielać. Cudownie jest patrzeć na ich wspaniałą relację, jak się wspierają, stanowią dla siebie rodzinę. Byłoby to wielką krzywdą dla nich, wręcz barbarzyństwem. Obaj bezbłędnie korzystają z kuwety, są przyjaźnie nastawieni do ludzi. Bardzo! Bardzo bym chciała, by ich tułaczka pomiędzy tymczasowymi miejscami pobytu już się zakończyła…

Bracia mają ok. 1,5 roku. Przed nimi jeszcze wiele lat życia, a przede mną zadanie, by znaleźć temu cudnemu dwupakowi wspaniały dom, odpowiedzialnych opiekunów, którzy już nigdy nie zawiodą. Czy się uda? Wierzę, że z Waszą pomocą jest to możliwe (udostępniajcie proszę).

Hugo i Aramis to przemiłe kocury, lgnące do człowieka, potrzebujące pieszczot, miłości. I przepiękne! Aramis lubi wspinaczki i na świat patrzy raczej z wysoka 😉 Hugo wręcz odwrotnie – najpewniej czuje się stąpając twardo po podłodze 😉 Aramis ma wielką słabość do gąbek do zmywania naczyń – nie przepuści żadnej zostawionej w zlewie 😉 Fajne, przyjacielskie gaduły, spragnione bliskości z człowiekiem.

BARDZO PROSZĘ O WSPÓLNY DOM DLA KOCHAJĄCYCH SIĘ BRACI.

Z pewnością odwdzięczą się za opiekę i dostarczą mnóstwo radości. Kontakt w sprawie adopcji 502871852 (jeśli nie odbiorę, proszę o smsa, oddzwonię). Mieszkają obecnie w Wejherowie.

15 stycznia, 2022

Kontakt w sprawie adopcji:

Anna Maria Iwa

phone 502 871 852

Twoje zakupy mogą pomagać

Zakupy internetowe poprzez

Ratujemy Zwierzaki

My też szukamy domu!