MAJKA SZUKA DOMU

Majeczka jest kotką uratowaną z gdyńskiego Pekinu. To kocie straciło dom dwa razy… Za pierwszym razem zmarł jej opiekun i Maja została zupełnie sama. Bardzo płakała w starej szopie, siedząc na ubraniach swojego zmarłego pana. Nie miała co jeść, a na dworzu było juz bardzo zimno… Sąsiedzi usłyszeli straszny płacz głodnego kota.

Przychodzili do niej i zostawiali jedzenie. Mieszkali niedaleko, więc kotka z czasem zaczęła przychodzić do nich i wskakiwać na ich parapet. I tak krok po kroku: Majeczka była głaskana i wpuszczana do domu. Maja przyzwyczaiła sie do nowych ludzi. Przyzwyczaiła się do dotyku rąk, głaskania i do pełnej miski… Teraz kotka przeżyła życiowy dramat po taz drugi! Ludzie, którzy się nią zajęli po śmierci jej pana, musieli opuścić swój dom.

Dom został zburzony tak jak inne budynki na Pekinie. Niestety, nie mogli Majeczki zabrać ze sobą, bo mieli już 4 koty i dużego psa. W mieszkaniu w bloku to i tak dużo. Poprosili więc nas o pomoc: o zabranie kici i znalezienie kochającego domku dla Majeczki.Majka jest grzeczną, ułożoną kocicą.Jest jeszcze trochę nieśmiała, ale uwielbia przytulać się do człowieka na kanapie. Jak już zbierze się w sobie i wpakuje na koc, przytula się całym ciałkiem.

W dt dogadała się z innymi kotami, więc spokojnie może trafić do domu, w którym są już mruczki.Maja potrzebuje człowieka , który da jej szansę. Kicia wymaga trochę cierpliwości i otwartego serca. Będzie cudownym przyjacielem, jeśli ktoś znajdzie w swoim serduchu miejsce dla niej.

Kontakt: Wioletta K.696556063

17 kwietnia, 2020

PRZEKAŻ 1,5% PODATKU

Twoje zakupy mogą pomagać

Ratujemy Zwierzaki

PomagamyZwierzakom

Zakupy internetowe poprzez

PAY PAL

My też szukamy domu!