Masza rozgląda się za domem..

Trafiła do nas jeszcze w kwietniu, na kastrację, jednak jej łagodny charakter i obiecująca perspektywa socjalizacji spowodowała, że nie wróciła w miejsce bytowania.

Zatrzymała się do czasu adopcji w domu tymczasowym, gdzie akurat było wolne miejsce. Można powiedzieć, że miała dziewczyna szczęście, bo czeka ją perspektywa spokojnego, bezpiecznego i szczęśliwego życia, gdy j znajdzie wymarzony dom.
Kończymy leczenie grzybicy, futerko już pięknie odrosło, i Masza będzie mogła ruszać w świat

Maszka jest spokojną koteczką, która w nienachalny sposób koegzystuje z trzema kocimi starszymi od niej rezydentami. Lubi zabawy wędką i myszkami, które nosi w pyszczku, sama też potrafi sobie znaleźć zajęcie Okazała się również uroczą gadułą, która szczególnie zaczyna po kociemu nawiązywać dialog, gdy trzeba napełnić miseczkę Niewątpliwie można zdobyć jej serce pysznymi smakołykami Lubi też odpoczywać na mięciutkiej poduszce, czy kocyku.

Poczyniła spore postępy jeśli chodzi o socjalizację – już sama podchodzi do głaskania, potrafi też nadstawić brzuszek. Bywa nieco płochliwa, więc rekomendowany jest spokojny dom, bez małych dzieci. Stawiamy również na bezpieczeństwo, więc zabezpieczenie balkonu jest niezbędnym warunkiem adopcji.Jak widać – jest pięknie, trzykolorowo umaszczona

Masza ma ok 10 miesięcy, jest po zabiegu kastracji i odrobaczeniu. Mieszka w Wejherowie.

Kontakt w sprawie adopcji 502871852

25 czerwca, 2022

PRZEKAŻ 1,5% PODATKU

Twoje zakupy mogą pomagać

Ratujemy Zwierzaki

PomagamyZwierzakom

Zakupy internetowe poprzez

PAY PAL

My też szukamy domu!