Miruś – leciwy kocurek potrzebuje domu na CITO!

Jeśli się zastanawiasz na adopcją kota w wielkiej potrzebie, to Miruś jest właśnie tym kotem, który bardzo potrzebuje spokojnej przystani na stare lata.

Kocurek od dłuższego czasu jest gościem na jednej z wejherowskich posesji, gdzie jest dokarmiany. Karmicielka tydzień temu zaniepokojona kulawizną Mirusia, zaalarmowała nas i poprosiła o pomoc w jego odłowieniu. Miruś spędził kilka dni w lecznicy, gdzie została przeprowadzona diagnostyka biedaka. Wyniki krwi Muruś ma dobre, jednak kulawizna okazała się paskudnym zwyrodnieniem stawu łokciowego. Miruś wrócił już na „swoje” , jednak dwa dni później się pochorował – dopadła go paskudna infekcja, która uniemożliwiła pobieranie pokarmu z przepisanym lekami Mirusia bolało gardło i miał gorączkę.
Kocur po raz kolejny odwiedził weterynarza. Już po pierwszej dawce leków poczuł się bardzo dobrze, znowu wrócił mu apetyt.
Ten koci weteran, którego życie nie oszczędzało potrzebuje teraz jak nigdy bezpiecznego i CIEPŁEGO schronienia, domu i ludzkich rąk do głaskania, które sprawią mu dużo przyjemności, co okazuje głośnym mruczandem

Ze względu na zwyrodnienie w stawie kolanowym , Miruś musi trafić na ciepłą kanapę, gdyż życie na dworze przypłaci postępowaniem choroby zwyrodnieniowej. Ten kocur może nie przeżyć kolejnego sezonu zimowego, już teraz znosi takie życie ciężko

Miruś wie co to kuweta, załatwia się do niej bezbłędnie. Jest wykastrowany.

Rozważamy zabieg naprawy stawu łokciowego (artodeza), jednak znalezienie mu domu jest w tej chwili priorytetem większym niż spłata długu u weterynarza w kwocie 580zł + bieżące wizyty.

KONTAKT 502 871 852

Jeśli nie możesz przygarnąć Mirusia, może jesteś w stanie dołożyć przysłowiową złotówkę do kosztów weterynaryjnych:

Dopisek Miruś
Pomorski Koci Dom Tymczasowy
Fundacja Międzynarodowy Ruch na Rzecz Zwierząt Viva
ul. Kawęczyńska 16/39
03-772 Warszawa
nr konta: 12 2030 0045 1110 0000 0255 8070 (BGŻ)
SWIFT potrzebny dla przelewów zagranicznych: PPABPLPKXXX
PayPal: pkdt.biuro@gmail.com
Uwaga: jako nazwę można też podawać nazwę skróconą, czyli:
Pomorski Koci Dom Tymczasowy

Marzec 25, 2019