Miśka z Mechelinek poszukuje domu lub wirtualnego opiekuna!

Miśka ma kilka lat. Całe swoje życie spędziła jako kot wolno żyjący nad Zatoką, w Mechelinkach.
Jej poprzednie środowisko życia i warunki sprawiły, ze Miśka straciła zdrowie. Zmarniała, straciła apetyt, ponieważ miała poważne problemy stomatologiczne i nerkowe. Została zabrana do Zielonego dt PKDT i poddana leczeniu. Właściwie ze dwa razy była na granicy, kiedy mało brakowało żeby wkroczyła w inny wymiar. Udało się – została wyciągnięta z dwóch załamań przewlekłej niewydolności nerek. W tej chwili jest stabilna. Zęby zostały wyleczone. Miska pozostaje na diecie nerkowej i ma się bardzo dobrze. Wzrosła jej witalność i chęć rozwijania kontaktów z człowiekiem. Misce bardzo brakuje głaskania, uwagi – chciałaby mieć opiekuna na wyłączność. Potrzebuje prawdziwego domu.
Ma maniery kota domowego i za nic nie chce wracać na dwór. Nie wykorzystuje okazji do możliwości bryknięcia poza pomieszczenie, które ma do dyspozycji. Miska podskakuje i próbuje podbić rękę do głaskania. Jest bardzo towarzyska i rozgadana. Gdyby ktoś chciał otoczyć Miśkę opieką stałą to miałby własnego opowiadacza kocich historii. Wirtualny opiekun może wspomóc utrzymanie Misi w jej dotychczasowym dt przez zakup karmy specjalistycznej.
Kontakt w sprawie Miśki 797623968.

28 stycznia, 2023

Kontakt w sprawie adopcji:

Monika K.

phone 797 623 968

Potrzebny opiekun wirtualny!

Jeżeli nie możesz adoptować kota, a chciałbyś mu pomóc to możesz otoczyć go regularną opieką finansową (opłacić leczenie, karmę) lub rzeczową (wysyłać karmę, żwir, akcesoria na adres domu tymczasowego). Wirtualna adopcja to deklaracja regularnej wpłaty / pomocy. Szczególnie potrzebna jest tym zwierzętom, które są przewlekle chore, niepełnosprawne, mało socjalizowalne i prawdopodobnie zostaną pod naszą opieką do końca swoich dni. Dane wirtualnego opiekuna i wysokość wpłaty opublikujemy na naszej stronie i facebooku (oczywiście tylko za Twoją zgodą).

Tytułem –  Miśka wirtualna adopcja
Pomorski Koci Dom Tymczasowy
ul. Kawęczyńska 16/39
03-772 Warszawa
nr konta: 89160014621030907900000026
SWIFT potrzebny dla przelewów zagranicznych: PPABPLPKXXX

PRZEKAŻ 1,5% PODATKU

Twoje zakupy mogą pomagać

Ratujemy Zwierzaki

PomagamyZwierzakom

Zakupy internetowe poprzez

PAY PAL

My też szukamy domu!