Rishi szuka domu na zawsze

Niewiele wiadomo o jego przeszłości poza domysłami, że ktoś go kiedyś usunął ze swojego domu i życia… Od tamtej pory tułał się po osiedlu zaglądając ludziom do okien, wpraszając się do mieszkań, na klatki schodowe, z których bywał przeganiany (kot przecież sobie poradzi). Już wiemy, że radził sobie raczej średnio.Zabrałam go pobitego/podrapanego przez inne kocury, z infekcją oka i… pęcherza, z ogromną ilością kleszczy.

Rishi po okresie leczenia infekcji i rekonwalescencji, nabiera gotowości by opuścić tymczasowe miejsce zamieszkania i… zamieszkać w nowym domu.Początkowo w domu tymczasowym dużo spał i magazynował jedzenie na zapas rzucając się na pełną miskę. Dziś już wie, że żaden niedostatek mu nie grozi 😊

Rishi to dość młody kocurek. Ma ok. 2 lat. Poza początkowymi wpadkami, ogarnia kuwetę bez problemu. Pomimo, że życie na dworze go nie rozpieszczało, to jeszcze zdaje się tęsknić za nim popłakując czasem do okna. Dlatego… mile widziany dla niego dom z osiatkowanym balkonem, gdzie mógłby kontemplować swoją tęsknotę 😉, ewentualnie dom wychodzący w bardzo bezpiecznej okolicy.

Osoby chętne by przygarnąć pięknego chłopaka na zawsze, zapraszam do kontaktu pod nr tel 502 871 852.

17 czerwca, 2020

PRZEKAŻ 1,5% PODATKU

Twoje zakupy mogą pomagać

Ratujemy Zwierzaki

PomagamyZwierzakom

Zakupy internetowe poprzez

PAY PAL

My też szukamy domu!