Staruszka Pchełka znalazła wirtualnych opiekunów

Aktualizacja na dole postu

Pchełka została przyniesiona do lecznicy z działek ogrodniczych poza Wejherowem, przez dwie Panie. Pchełka wyglądała tak źle, że Panie były bardzo przekonane iż nie będzie dla niej ratunku i nastawiały się na najgorsze.

Mała, zapluta, stara bo na pewno 12+ letnia wyrudziała kocia liliputka …
Panie wraz z weterynarzami zdecydowały, że zbadają kotce krew i o dziwo okazało się, że poza lekką anemią wszystkie parametry są w normie.
W tym samym momencie do lecznicy zupełnie przypadkowo z drobną sprawą wstąpiła nasza wolontariuszka, mająca sentyment do kocich staruszków – i tak Pchełka dostała się pod nasze skrzydła.

Testy wykazały że Kicia jest nosicielką wirusa fiv.

Po miesiącu oczyściliśmy babuli jamę ustną bo paszcza była w okropnym stanie. Nie wiemy czy kicia jest sterylizowana ale z racji wieku myślimy, że ruji raczej już mieć nie będzie.

Obecnie Pchełka zupełnie zdrowa czeka na swoich ludzi.
Szuka przyjaznego, niewychodzącego domu na jesień swojego życia. Bardzo lubi głaskanie. Gdy widzi człowieka nadstawia się do miziania cała. Niestety mieszka w bardzo zakoconym DT więc czasami tutaj zapomina się niej i jej potrzebach.

Kto da dom Pchełce???
Wioletta P. 667-88-25-17

Pchełkę można wesprzeć wpłacając grosik na :
Pomorski Koci Dom Tymczasowy
89160014621030907900000026
ul. Kawęczyńska 16/39
03-772 Warszawa
SWIFT (kod BIC): PPABPLPKXXX
paypal: pkdt@viva.org.pl
Dopisek: Pchełka
a jeśli ktoś zdecyduje się objąć ją opieką wirtualną to dopisek „Pchełka – wirtualna opieka”

Aktualizacja 14.05.2020

Pchełka bardzo poprawiła się zdrowotnie po zabiegu sanacji jamy ustnej. Jest dość żwawą malutką staruszką. Dopiero dzisiaj przeszła zabieg sterylizacji. Czuje się dobrze i czeka na swojego opiekuna rzeczywistego albo wirtualnego.

Aktualizacja 13.07.2022
W styczniu 2021 r. Pchełka przeszła zabieg usunięcia dość sporej narośli spod języka. Narośl na szczęście miała charakter zapalny.
W Styczniu 2022r. wyniki krwi zaczęły wskazywać na powolne przekraczanie norm w parametrach nerkowych – kreatynina 1,9 (norma 1,8) mocznik 90 (norma 70). Obecnie wykonane badania wskazują, że parametry powoli pogaraszają się kreatynina 2,3 (norma 1,8) mocznik 86 (norma 70) obraz nerek w obrazie SG oraz badania moczu wskazują jednoznacznie na przewlekłą niewydolność nerek , dodatkowo zapalenie trzustki. Babunia czuje się w miarę dobrze.

1 listopada, 2019
+2

Pchełka ma wirtualnych opiekunów!

Aleksandra Ż - 20zł
Agnieszka D - 70zł

Dziękujemy ❤️

PRZEKAŻ 1,5% PODATKU

Twoje zakupy mogą pomagać

Ratujemy Zwierzaki

PomagamyZwierzakom

Zakupy internetowe poprzez

PAY PAL

My też szukamy domu!