Nierozłączni Ula i Kazik

Ona trafiła do nas tylko na sterylizację, ale zachwyciła swoją delikatnością, inteligencją i potencjałem na oswojenie. Poza tym.. tak naprawdę nie miała dokąd wracać..

On przybył jako strasznie chore kociątko właściwie na granicy przeżycia. Po długiej walce wiemy już, że się udało.

Choć w dt jest kilka kotów, to właśnie oni jako jedyni są nierozłączni.
Ona – jeszcze nieśmiała w stosunku do człowieka, on przebojem zdobywa ludzkie serca. Razem dokazują, blisko siebie śpią i widać, że szukają swojego towarzystwa. To właśnie jest powód dla którego nie chcielibyśmy ich rozdzielać i zdecydowaliśmy by poszukać wspólnego domu.
Kotka ma na imię Ula – początkowo nieufna, gdy tylko do kogoś się
przekona – przychodzi, barankuje, nastawia główkę do głaskania 🙂 ma mniej niż rok, jest oryginalnie umaszczona, zdrowa, wykastrowana, odpchlona i odrobaczona. Do kuwety trafia bezbłędnie i perfekcyjnie odnajduje się w domowej przestrzeni – najchętniej na kanapie, drapaku lub psich legowiskach 🙂

Kocurek zwany Kazikiem – jest uroczym urwisem – przylepą, który w nocy rozwinie całą rolkę papieru, a nad ranem nie pozwoli wstać z łóżka bo akurat ma wielką ochotę na czułości i mruczenie do uszka 🙂 ma około 8 miesięcy i niedawno przeszedł zabieg kastracji.

Oba koty fajnie dogadują się zarówno z przedstawicielami swojego gatunku, jak i z nienachalnymi psami. Aktualnie są zdrowe i bezproblemowe.

Mieszkają w okolicy Wejherowa i tutaj tez można je poznać 🙂
Tel w sprawie adopcji – 505929049

1 lipca, 2020
+2

PRZEKAŻ 1,5% PODATKU

Twoje zakupy mogą pomagać

Ratujemy Zwierzaki

PomagamyZwierzakom

Zakupy internetowe poprzez

PAY PAL

My też szukamy domu!