BUNIA KOCIA SENIORKA

Bunia, to ok. 10cioletnia kocia seniorka, która zamieszkuje od początku swojego życia wejherowskie działki. W ubiegłym roku umarł jej opiekun. Bunia dołączyła do stada dokarmianych kotów, trafiła pod opiekę dobrej duszy, która pozwoliła babuleńce zamieszkać w działkowej altanie i zadbała, by koteczka miała zawsze pełny brzuszek. Martwiło ją, że kotka bardzo się ślini a z pyszczka wydobywa się smród. Kocia seniorka trafiła więc pod naszą opiekę – okazało się, że trzeba jej usunąć wszystkie zęby, które były już w fatalnym stanie.
Bunia obecnie przechodzi okres rekonwalescencji tymczasowo w klatce u naszej wolontariuszki, ale wkrótce będzie musiała wrócić na działki ☹
A może… Może wcale nie musi? Może znajdzie się ktoś, kto się ulituje i pozwoli kocią emeryturę spędzić temu przemiłemu stworzeniu w swoim domu? Bo Bunia jest cudownym kotem, uwielbiającym czułości i pieszczoty, nie protestuje też brana na ręce. Głośno manifestuje zadowolenie uruchamiając „traktor” na cały regulator. Z pewnością zasługuje na ciepły kąt i troskliwego opiekuna na resztę życia.

Zapraszamy do kontaktu w sprawie adopcji Buni 502 871 852

Zapraszamy również do pomocy w uregulowaniu kosztów. (całośc leczenia oscyluje w granicach 1000zł 🙁 ) badań krwi, leków, zabiegów dentystycznych:

89160014621030907900000026
Pomorski Koci Dom Tymczasowy
ul. Kawęczyńska 16/39
03-772 Warszawa
SWIFT (kod BIC): PPABPLPKXXX
paypal: pkdt.biuro@gmail.com
Dopisek: Bunia – Wejherowo

26 lutego, 2020

Twoje zakupy mogą pomagać

Zakupy internetowe poprzez

Ratujemy Zwierzaki

My też szukamy domu!