Burasek Trójłapek szuka na nowo DOMU !

Pewnie pamiętacie naszego stoczniowego Buraska Trójłapka, który uległ wypadkowi na stoczni i w efekcie tego zdarzenia stracił przednią łapkę. Burasek trafił do dt, ale niestety nie poczynił tam za dużych socjalizacyjnych postępów; nie bardzo współpracował.
Po półtora roku pobytu w dt zgłosił się dom stały, w którym kot miał się cieszyć własnym lokum i podwórzem. Tymczasem nasz cwaniak postanowił zdecydować o sobie samym i… ślad po nim zaginął.
Ogłoszenia, staranne i długie poszukiwania czynione przez nasze wolontariuszki nic nie dały.
Dopiero późną jesienią zgłosiły się do nas Panie, które wypatrzyły trójłapkowego kota 2km dalej od miejsca, z którego zbiegł. Pani Iza dokarmiała go przez kilka miesięcy – za co niniejszym bardzo dziękujemy! Poruszył ją trójłapkowy kotek i jego bezdomność.
W tym czasie nasz Trójłapek bardzo docenił ludzkie towarzystwo i z radością przyjmował ludzką opiekę. Po sygnale od Pani Izy, pojechałyśmy i zabrałyśmy go do dt. Kot przebywa obecnie w Zielonym dt PKDT.
W pierwszym kontakcie Trójłapkin jest ostrożny, ale w drugim i trzecim lody pękają na całego. To kocia przylepa. Lubi głaskania i drapania po grzbiecie. Świetnie sobie radzi z innymi kotami czy z psem – układa sobie dobrze relacje.
Niepełnosprawność nie przeszkadza mu w niczym w codziennym życiu, co tez udowodnił podczas swojej kociej tułaczki.
Teraz szukamy mu nowego, dobrego, bezpiecznego DOMU – na zawsze. Człowieka, który zadba o tego cudnego, wrażliwego i mądrego kota.
Kontakt: Monika K. 797623968

Dane do wpłat:
Pomorski Koci Dom Tymczasowy
Fundacja Międzynarodowy Ruch na Rzecz Zwierząt Viva
ul. Kawęczyńska 16/39
03-772 Warszawa
nr konta: 89160014621030907900000026
Prosimy o pomoc w utrzymaniu Trójłapka-Buraska Zielone
Wpłaty z dopiskiem: Zielone dt – Trojłapek

26 lutego, 2020

Twoje zakupy mogą pomagać

Zakupy internetowe poprzez

Ratujemy Zwierzaki

My też szukamy domu!