Kolejne kociaki rozmnożone pod jednym z gdyńskich bloków a potem puszczone samopas w krzaki.

Pod nasze skrzydła trafiła ÓSEMKA WOJOWNIKÓW. Nie mamy środków finansowych aby im pomóc. Trzy matki i 8 szkrabów. Nie wiadomo które koty z której matki bo mioty się pomieszały.Wszystkie niedożywione, z kocim katarem, z zaklejonymi oczami. Gdyby zostały tam jeszcze trochę za pewne spotkałby je los ich poprzedników z ubiegłych lat. Okazało się, że koty rodzą się tam co roku, co roku też po prostu znikają. Nikt z mieszkańców nie zgłaszał kotek do sterylizacji. Nikt też nie zastanawiał się nad ich losem, że umierają w męczarniach, że giną pod kołami samochodów.
Obecnie znalezione 8 szkrabów ma szansę przeżyć bo w końcu ktoś pochylił się nad losem ich oraz ich matek, które w końcu zostaną wykastrowane. Jednak nie da się tego zrobić bez nakładów finansowych. Koszty tej interwencji będą duże. Koty na dzień dzisiejszy wymagają leczenia, elektrolitów, kropli do oczu, odrobaczenia, karmy specjalistycznej dla kociąt, żwirku. Wszystko razy 8.
Kociakom szukamy domów stałych lub tymczasowych. Jednak aby tam mogły trafić muszą być przede wszystkim zdrowe a potem zaszczepione. Nie mamy na to wszystko środków, w naszej kasie pusto. Prosimy o pomoc dla tych maluchów.
Prosimy o wsparcie wpłaty na nasze konto z dopiskiem ÓSEMKA WOJOWNIKÓW
Pomorski Koci Dom Tymczasowy
Fundacja Międzynarodowy Ruch na Rzecz Zwierząt- Viva!
ul. Kawęczyńska 16/39
03-772 Warszawa
nr konta: 89160014621030907900000026
SWIFT: PPABPLPKXXX
PayPal: pkdt@viva.org.pl

1 lipca, 2022

PRZEKAŻ 1,5% PODATKU

Twoje zakupy mogą pomagać

Ratujemy Zwierzaki

PomagamyZwierzakom

Zakupy internetowe poprzez

PAY PAL

My też szukamy domu!