DONALD. LEPIEJ USIĄDŹCIE, ZANIM ZACZNIECIE CZYTAĆ

No, kochani! To ja, Donald. Pozdrawiam Was gorąco i mrucząco. Skąd ?
Z nowej chaty. Takiej na zawsze! Słuchajcie, Monika, która szukała mi domu, mówiła, że zadzwoniła do niej taka fajna pani Asia i że ta ostatnia chciałaby mnie zabrać do siebie. No to się umówiliśmy. Asia odwiedziła mnie razem z Jackiem, ja zaprezentowałem się najlepiej, jak potrafiłem.
I już!
Moim nowym ludziom nie przeszkadzało, że nie jestem najmłodszy.
I że jestem szczerbolkiem.
Mam dom.
W nowym miejscu zamieszkałem z Asią, Jackiem i Racuchem. Racuch to pies. Jeszcze starszy niż ja. On chyba nie widzi, bo czasami tak śmiesznie chodzi, czasami o coś zaczepi, ale generalnie jest spoko. Zaliczyliśmy już noski noski, śpimy na jednej kanapie. Powiem Wam: niezły z niego gość. Asia i Jacek też są ok. Jest się do kogo przytulać, do kogo gadać, za kim łazić. Przydają się do mizianek i drapanka. No i karmią, wiadomo. Priorytety opanowane. Lubię ich coraz bardziej, ale to tak między nami, nie mówcie nikomu.
To tyle. Muszę spadać, bo mi miejsce na łóżku stygnie. Znikam z internetów, uciekam do swojego nowego, dobrego życia. Trzymajcie się! Dziękuję wszystkim, którzy mi kibicowali. Specjalne podziękowania kieruję do Oli, u której czekałem na adopcję. Olu! Bardzo, bardzo dziękuję za serce i wszystkie wspólnie przespane godziny. No, nie powiem , nie zapomnę Ci tych zablokowanych szafek kuchennych, które wcześniej otwierałem, ale cóż, każdy popełnia błędy, więc wybaczam. Taki żarcik. Podarowałaś mi piękny czas, dziękuję.

A! I jeszcze ważna sprawa. Dziewczyny z PKDT założyły skarbonkę. Jakiś konkurs, czy coś. W każdym razie trzeba im coś wpłacić i to jest dla nich punkt. Taki punkt niezależnie od kwoty. Jak uzbierają ich dużo, to wygrają jeszcze więcej dobrego – będą miały za co pomagać takim jak ja. Także kliknijcie i wysupłajcie coś tam z portfela, kieszeni, konta, może być nawet ze skarpetki. I pamiętajcie, niezależnie od wyniku wszystko, co wpłacicie, trafi do PKDT.
https://www.ratujemyzwierzaki.pl/podaruj-zeta-na-weta-2023

A teraz już naprawdę: baj, baj! Wasz Donald.

14 listopada, 2023

PRZEKAŻ 1,5% PODATKU

Twoje zakupy mogą pomagać

Ratujemy Zwierzaki

PomagamyZwierzakom

Zakupy internetowe poprzez

PAY PAL

My też szukamy domu!