Prozac i Elsa – rodzeństwo razem w kochającym domu

Prozac i ElsaRudasek Prozac i pręguska Elsa to brat i siostra. Kociaki trafiły do nas rok temu w lecie wraz z jeszcze jednym braciszkiem. Były maleńkie i wymagały karmienia butelką. Ich brat pierwszy znalazł dom. One czekały na swój niewiele dłużej. W sierpniu ubiegłego roku zgłosiła się do nas pani Agata. Z mężem Maćkiem chcieli dać dom dwójce kociąt, najlepiej rodzeństwu. Marzyli o rudym chłopcu i burej dziewczynce. Nie mogli lepiej trafić.;)

Przed adopcją Agata i Maciek perfekcyjnie przygotowali się na przyjęcie nowych lokatorów. Zabezpieczyli siatką okna i balkon w swoim parterowym mieszkaniu. We wrześniu kociaki pojechały do swojego nowego domu. Jak donoszą Opiekunowie, od tej pory dom stał się pełen kociego szczęścia. Prozac i Elsa ganiają całymi dniami, noszą w zębach opakowania chusteczek, atakują kartki wychodzące z drukarki, ściągają wywieszone pranie, wiszą na firankach i towarzyszą swoim Ludziom w kąpieli. Są wszędzie.

Po całodziennych harcach przychodzą na przytulanie i pieszczoty, a potem pakują się do łóżka. Są tak przyjaznymi kotami, że nawet osoby odwiedzające ich nowy dom, a niezbyt przekonane do kotów, z miejsca się zakochują. Wcale nas to nie dziwi. Dziękujemy Agacie i Maćkowi ze wspaniały dom dla tej dwójki. 🙂

20 listopada, 2015

PRZEKAŻ 1,5% PODATKU

Twoje zakupy mogą pomagać

Ratujemy Zwierzaki

PomagamyZwierzakom

Zakupy internetowe poprzez

PAY PAL

My też szukamy domu!