» Wszystkie artykuły

Zostań wolontariuszem

Jeśli kochasz koty, masz trochę wolnego czasu i chęci – dołącz do nas. 

  • wolontariuszPomóż w organizowaniu i przeprowadzaniu naszych akcji: zabieraniu kotów do adopcji, do sterylizacji/kastracji, zbieraniu środków finansowych, robieniu budek dla kotów wolno żyjących, organizowaniu aukcji internetowych, organizowaniu zbiórek karmy, żwirku, leków i kocyków oraz wszelkich innych rzeczy niezbędnych do pomocy kotom.
  • Jeśli dysponujesz środkiem transportu, pomóż nam reagować w nagłych wypadkach, zawożąc ranne/chore koty do lecznic i na pogotowie weterynaryjne.
  • Pomóż opiekować się kotami stoczniowymi (szczegóły w osobnej zakładce) lub jeśli masz ochotę i możliwości – zostań opiekunem lub wspomóż opiekę nad którymś ze stad kotów wolnożyjących w twojej okolicy.
  • Jeśli nie masz za dużo czasu, aby budować domki czy brać udział w kocich akcjach, a dużo czasu spędzasz przy komputerze i chcesz nam pomóc – przygotuj ogłoszenia o adopcji naszych kociaków i dodaj je na różnych portalach ogłoszeniowych. Tylko dzięki odpowiedniej liczbie ogłoszeń kociaki mają szansę znaleźć kochający dom.
  • Jeśli masz zdolności plastyczne, wokalne, artystyczne, techniczne, informatyczne, budowlane lub jakiekolwiek inne, napisz do nas! Każda pomocna dłoń pozwoli nam się rozwijać i dalej działać na rzecz bezdomnych zwierząt

Napisz, umów się na spotkanie i razem ustalimy, co możemy wspólnie zrobić.

5 maja, 2015

Szukamy domu!

Twoje zakupy mogą pomagać

Ratujemy Zwierzaki

PomagamyZwierzakom

Zakupy internetowe poprzez