Mikusia – pogryziona kotka z przepukliną. Brak środków na opłacenie operacji i leczenia. Prosimy o pomoc!

mikusia1Mikusia najprawdopodobniej straciła dom w ramach „świątecznych porządków”. Została porzucona na gdyńskim blokowisku kilka dni przed Wigilią. Kotka ma fantastyczny charakter, uwielbia człowieka – przytula się, wchodzi na ramiona. Za każdą najmniejszą pieszczotę jest bardzo wdzięczna. Trzeba być zupełnie bez serca, by móc skrzywdzić takie bezbronne przyklejające się do człowieka stworzenie.

Jest cudowną dziewczyną. Nakanapowym miziakiem i przytulakiem. Mieszka w klatce – nawołuje każdego człowieka, który jest w jej zasięgu. Miauczy tak długo, aż zostanie pogłaskana i przytulona. Jest drobną, delikatną, śliczną koteczką. Młodziutką (max 7 miesięcy), niestety już skrzywdzoną. Porzuconą przez człowieka i bezbronną – na dworze próbowała dostać się do misek i przede wszystkim do budy, ale inne koty jej nie oszczędzały. Ma naderwane, pokaleczone ucho, na boku wyrwaną sierść.

U weterynarza okazało się, że pod brzuchem dziewczyny jest kula wielkości dziecięcej pięści. Przepuklina, najprawdopodobniej pępkowa. Kotka miała ją „od zawsze”. I taką kotkę z wielką zmianą pod brzuszkiem wyrzucono na ulicę.

Przepuklina była już ogromna, na wchłonięcie się nie było szans. Trzeba było operować. Mikusia wymaga też opieki pooperacyjnej i kilkutygodniowego pobytu w szpitaliku. Do opłacenia zabieg (usunięcie przepukliny plus sterylizacja), leki, opieka szpitalna. Potrzebne fundusze na opłacenie hotelowania – nie chcemy, by kotka po wszystkim wróciła na ulicę. Nie pozwolimy na to! Jednak sytuacja finansowa PKDT jest dramatyczna. Na pokrycie kosztów nie ma ani złotówki.  Bardzo prosimy o pomoc Dla Mikusi – wdzięcznego, kochanego miziaka. Na ulicy czekał ją najgorszy koniec. Prosimy o wsparcie w pokryciu kosztów operacji, hospitalizacji, leczenia. O umożliwienie czekania na adopcje.

Pomorski Koci Dom Tymczasowy
Fundacja Międzynarodowy Ruch na Rzecz Zwierząt Viva
ul. Kawęczyńska 16/39
03-772 Warszawa
nr konta: 12 2030 0045 1110 0000 0255 8070 (BGŻ)
SWIFT potrzebny dla przelewów zagranicznych: GOPZPLPW
PayPal: pkdt.biuro@gmail.com
DOPISEK: dla Mikusi

15 stycznia, 2016

PRZEKAŻ 1,5% PODATKU

Twoje zakupy mogą pomagać

Ratujemy Zwierzaki

PomagamyZwierzakom

Zakupy internetowe poprzez

PAY PAL

My też szukamy domu!