Przekaż 1,5% podatku

Zwracamy się do Was z prośbą o przekazanie nam darowizny w postaci 1,5% podatku. Praktycznie cały sezon letni – pracowity i kosztowny – z niecierpliwością czekamy na wpływ na nasze konto tej darowizny (otrzymujemy ją jesienią).


To jedyny moment w roku, kiedy nasze konto zasila jednorazowo większa kwota. To moment, który pozwala nam regulować zaległości. To chwila, która decyduje o naszym „być albo nie być”.

Należy wypełnić odpowiednią rubrykę w rocznym zeznaniu podatkowym PIT-28, PIT-36, PIT- 36L, PIT-37 lub PIT – 38

.

.

* Nazwa OPP: Międzynarodowy Ruch na Rzecz Zwierząt – Viva!

* Numer KRS: 0000135274

* KONIECZNIE dopisek w rubryce “Cel szczegółowy ”: PKDT

Dlaczego właśnie my?

Wszyscy członkowie PKDT to wolontariusze. Każdy z nas pracuje w zupełnie innym miejscu, innym zawodzie. Na rzecz zwierząt pracujemy społecznie, w czasie wolnym. W czasie, który kiedyś był wolnym. Dziś poświęcamy go w 99% naszym podopiecznym.
To ciężka praca, “drugi etat”.
To godziny przestane na blokowiskach przy klatce łapce, godziny za kierownicą samochodu, godziny w lecznicach weterynaryjnych.
To pobudki o 4.30 rano, żeby przed pracą oporządzić domowe stado. Wieczory przy komputerze: ogłoszeniach, rozliczeniach, bazarkach.
To trudne decyzje o eutanazji, nieprzespane noce, czujny sen przy chorej kotce. Pożegnania z tymi, których uratować się nie da.
To mnóstwo radości: obserwacja kocich maluchów goniących za własnymi ogonami, zimny nos budzący nas bladym świtem, szorstki język, przypominający o porannej wyżerce, przytulanie kota, któremu kilka miesięcy wcześniej nikt nie dawał szansy na życie.
Odzyskujące siły zwierzę, kociak, któremu udało się uratować oko, odkarmiony bezdomniak na kanapie u nowych opiekunów – dlatego to robimy. Dla nich. Tych, którzy się o siebie nie upomną.
To ogromna radość i satysfakcja móc im pomagać.
Na początku i końcu tego łańcuszka: ciężkiej pracy, obciążeń psychicznych, wielu chwil radości, ogromnej satysfakcji zawsze jest kot. Oswojony miziak, syczący dzikusek. Nie ma to znaczenia. Każdy z nich zasługuje na godne życie, zdrowie, pełną miskę, na pomoc. Chcemy ją nieść.

Pomóżcie nam pomagać.

Trójmiejskie koty czekają na Twoje wsparcie. Dla Ciebie to 1,5% podatku, dla nich życie.

19 stycznia, 2023

PRZEKAŻ 1,5% PODATKU

Twoje zakupy mogą pomagać

Ratujemy Zwierzaki

PomagamyZwierzakom

Zakupy internetowe poprzez

PAY PAL

My też szukamy domu!